Varování před velmi silným větrem

44

varování Českého hydrometeorologického ústavu pro Humpolecko:

velmi silný jihozápadní až západní vítr místy s nárazy kolem 90 km/h – vysoký stupeň nebezpečí. Platí pro neděli 9. února od 18:00 až do úterý 11. února do 18:00.

Doporučení: Očekáváme poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a některých budovách. Možné přerušení elektrického vedení. Ztížená chůze, nebezpečí úrazů a ohrožení životů uvolněnými předměty, zlomenými větvemi nebo vyvracenými stromy. Komplikace v dopravě z důvodu silných poryvů větru a popadaných stromů, neprůjezdnost komunikací, možnost převrácení prázdného nákladního automobilu. Doporučuje se sledovat vývoj situace na internetu ČHMÚ www.chmi.cz a ve sdělovacích prostředcích, sledovat dopravní zpravodajství. Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty, zabezpečit skleníky apod. Omezit pohyb venku i jízdy autem. Nezdržovat se a neparkovat zejména v okolí starších budov, v blízkosti větších stromů a vysokých stožárů. Nechodit do lesa a nepřibližovat se k spadlým drátům elektrického vedení. V případě nutnosti jízdy jet maximálně opatrně a pomalu. Na horách omezit vycházení a nevydávat se na túry. Dodržovat pokyny Horské služby.

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Petr

44 thoughts on “Varování před velmi silným větrem

     1. o prohnilosti ODS v Humpolci nemusíme vůbec debatovat. To je čirý fakt

     2. To co už po několik let provádí prohnilá ODS v Humpolci pod taktovkou Standy a Kratochvíla z ICOMU je do nebe volající….bohužel to většině občanů asi bude jasné až bude již hodně pozdě. Město bude bez pitné pramenité vody, bez dopravního terminálu…..ale hlavně že CTP, ICOM, pivovar a další mohou legalizovat zpětně své černé stavby….

     3. Prosím pokud víte o něčem protizakonném, je vaší povinností informovat orgány činné v trestním řízení. V opačném případě můžete být obviněn/a z pomluvy.

     4. z jaké pomluvy? jakože někdo pomlouvá stranu? 😀 kde jste studoval práva? popřípadě jste jen jeden se samozvaných odborníků z MěÚ? znáte vůbec definici pomluvy? prosím raději si nastudujte tzv. definici vyhrožování

     5. soudruh je zřejmě bývalý komunista přemalovaný před 30 lety namodro, ale stále žije v tom, že proti Straně se nesmí nic říci, jinak půjde každý sedět…

  1. Bez žádného. To co je u ICOMU,to jsou jen pouhé zastávečky. Jízdní řády naprd. Jak může podnikat někdo,kdo má papíry na hlavu. Je to neschopná všehoschopná firma. Takovej malý Babiš a Krejčíř v jednom. Asi tak.

 1. A co by jste jako v takové díře jako je náš Humpa chtěl za nádraží ?
  Na počet obyvatel využívajících autobusové služby je nové AN
  jistě dostatečné. Jezdím kolem několikrát denně a žádné dopravní
  kolapsy busů ani zmatené davy lidí jsem tam nikdy neviděl.
  Spíš tedy naopak.

  1. Pod pojmem díra si představuju něco jiného. Co třeba takový Kochánov u Brodu? Tam lišky dávaj dobrou noc!

 2. 442/22/RM/2020 Poskytnutí peněžitého daru 20 tis. Kč – Mašínův statek – památník
  tří odbojů, z.s.
  I. Rada města schvaluje
  poskytnutí finančního daru ve výši 20.000,- Kč zapsanému spolku Mašínův statek – památník
  tří odbojů, z.s., se sídlem Lošany č.p. 1, 280 02 Lošany, IČ 07357737, jako příspěvek na
  rekonstrukci zdevastovaného areálu rodinného statku Josefa Vladimíra Mašína v Lošanech a
  tím připomenutí památky všech hrdinů prvního, druhého a třetího odboje.
  II. Rada města ukládá
  1. vedoucí ekonomického odboru
  1.1. zajistit administrativně a fakticky převod 20.000,- Kč na transparentní bankovní účet
  veřejné sbírky zapsaného spolku Mašínův statek – památník tří odbojů, vedený u
  Raiffeisenbank, číslo 962258010/5500.

 3. rada města
  Karel Kratochvíl, starosta,
  Ing. Vlastimil Brukner,
  Mgr. Alena Kukrechtová,
  Ing. Jan Mácha, radní,
  PhDr. Ilona Kostřicová, radní,
  Petr Bendl, radní,
  Mgr. Zdeněk Mikulášek, radní,
  to je na odplivnutí před těmito lidmi

  1. Zajímavé 🙂

   Karel Kratochvíl navrhl, pod svým jménem a zcela transparentně.
   rada schválila. Jmenovitě a opět transparentně.

   … a zřejmě nejspravedlivější ze spravedlivých si tu zcela anonymně odplivne. Výborně.
   Zkuste se pane zamyslet: „Jo táák, tak to je kvůli Vám, tady ty cedulky všude. Aha. Oni Vás tu už koukám dobře znají …….“

     1. můj příbuzný mi vyprávěl, že když byl vězněn komunisty, tak ho tam tloukli… jeden z dozorcu se k němu ale choval slušně… myslíte, že bychom všem komunistickým dozorcum měli postavit pomník?

   1. anonym s nickem František někoho plísní 😀 To nevymyslíš 😀 pošlete scan OP s vaším podpisem a pak možná povídejte něco o anonymitě pane 😀

    1. Já se asi smíchy neudržím. Je to měsíc – možná dva co tu podobně někdo na Frantiska vyjel a ten vše o sobě vypsal. Tak snad abyste tu svoji občanku už začal scanovat, nebudete přece chtít po druhých co byste sám neudělal, že ne? Ani nebudete takové lejno na botě jako ten týpek před měsícem co, akorát zasmrděl a následně stáhlo oicas mezi nohy a přestal přispívat :D.

     1. Diky za vypichnuti – ja uz nektery ty anonymni blemsty nestiham vnimat. Je to s nima furt dokola 😀

      Drahy anonyme, kdyz si rozkliknes muj nick, vyjede Ti muj ofiko email a webovky. Tam je na mě kompletni info vcetne bydliste a telefonu, neb jsem v dotcenem spolku statutar.
      Boty 43, trenky 6XL, dioptrie na obou ocich neco kolem 5. Vlasu cim dal tim min a co jsem prekrocil 40, boli toho po ranu cim dal vic. Neco dalsiho?

   2. pokud tady někdo podporuje vrahy, tak ať se jde léčit a vůbec se nezapojuje do diskuze slušných lidí!

    1. „slušných lidí“…. Tak to mne hodně pobavilo. Na Humpoláku je spousta věcí, ale slušní lidé již zde delší dobu znatelně chybí….

     frrrr

     1. Hlavně tu máme poslední dobou hodně takových těch neokádrováků.

     1. dobře jste mu to nandali, snad odtáhne slušňáček, na takový nejsme v tomhle městě zvědavý, tady vládneme my a my si tady v klidu budeme podporovat stavbu pro naše skutečné hrdiny – Mašíny. Co nějakou ulici po nich přejmenovat nebo sundat toho slušnáčka Masaryka a udělat jim tam pěkné sousoší, třeba jak hrdině zasahují proti tomu omámenýmu komustickýmu ucetnimu?

 4. To je paráda jak se v diskusi pod článkem o varování před silným větrem stačí probrat vše od Icomu po bratry Mašíny :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Za sražení kočárku v Humpolci obvinili řidiče z usmrcení z nedbalosti

Út Úno 11 , 2020
Pelhřimovští kriminalisté uzavřeli vyšetřování tragické dopravní nehody v Humpolci, kde na konci července narazil řidič do kočárku se dvěma dětmi.

You May Like

Témata