Reakce starosty Jiřího Kučery

43

na toto rádoby vtipné dílko.

(text na plakátu: celý rok říkám, nechci být starostou, proto volím Alenu)

"SAMOZŘEJMĚ, ŽE VOLÍM ALENU. TU MLADŠÍ A HEZČÍ. "

Čtěte dále:   Báječné léto s muminky

43 thoughts on “Reakce starosty Jiřího Kučery

 1. A která že je ta hezčí? Jako žena to nějak nedokážu dostatečně posoudit. 🙂

  Zajímavá kritéria pro volbu… Vlastně jó, ono to má být také rádoby vtipné. 😉

  1. Zatím nejvtipnější volební slogan v Humpolci v těchto volbách ! Palec nahoru pro autora, bez ohledu na stranickou příslušnost. Takto má vypadat reklama. Krátká, vtipná a výstižná. P.

 2. Začíná mi být z té „kampaně“ nějak špatně, skoro si myslím, že je z nějakého důvodu rozhodnuto dříve než se půjde k volbám.

  Má někdo taky podobný pocit ? – Tak to pište pode mně níže 🙂

  1. Breto, pokud jsi volic ODS a pritel starosty Kucery, pak te zcela chapu.
   Asi by ses mel vic ptat kompetentnich lidi na radnici, co se tam vsechno v minulem volebnim obdobi delo, ze to vyvolalo takovou touhu po zmene.
   Nic jineho, nic sloziteho za tim nehledej Breto.

    1. Hele nic proti Lence,

     ale než jí to hodíš, tak si přečti ty sliby na předvolebním letáku.
     Uvědom si, že česani nedělají nic jiného, než že slibují, tím nic nezkazí. A to platí i v komunálních volbách!
     Na to co slíbili a nesplnili si před dalšími volbami už nikdo z těch co je volili nevzpomene.
     90% z toho co slíbili nikdy nesplnili.

     Tak ještě máš chuť volit inženýrku Lenku???

     1. Ano volit Lenku,
      pokud jste si nevšimli, tak Lenka kandiduje sice pod hlavičkou čssd, ale má tam BEZ POLITICKÉ PŘÍSLUŠNOSTI. Avšak je to natolik svědomitý a čestný člověk, že je jedna z mála, která by ty sliby mohla dle vašeho mínění KONEČNĚ splnit.

     2. Svedomitost a cestnost jsou jiste cenne vlastnosti, ktere Lence nikdo neupira, k vykonu funkce starosty bohuzel nestaci, to co ji chybi jsou zkusenosti a chut funkci starostky vykonavat.

     3. To vám určitě řekla????? Myslíte, že by ji jinak ČSSD nominovala,kdyby to případně nevzala, mají tady předsedu mladého, ale takhle blbej nejni Navíc v ČSSD se tohle volí tajně, jak je tomu jinde o tom se dá pochybovat

     4. Bartakova bude dobra mistostarostka pro socialni oblast a pridruzene veci, a take takovy post rada prijme. Realisticky – na to byt starostkou nema.

     5. „také takový post ráda přijme“ to by mě zajímalo kdo jste z jejího blízkého okolí, že to můžete takhle říci. Před 12 lety realisticky na to pan Kučera měl?! S každou funkcí je potřeba se řadu věcí naučit a neříkejte mi, že ani paní Štěrbová si neměla co učit. Je pravdou, že určitě méně věcí než p. Bartáková, ale přeci. Myslíte si snad, že p. Bartáková neumí vyjednávat, reprezentovat atd…..bych Vám někdy přála být u toho, když prosazuje to, za čím si stojí.

  2. Naopak, tento obrázek je dle mého názoru velmi graficky podařený. Heslo na něm možná reaguje na to, co se tu již delší dobu šušká. Že totiž vůbec není jisté, zda za ODS skutečně na radnici míří paní Kukrechtová. Určitě bych uvítal podobné snažení i od dalších kandidátů. Kdo viděl diskuzi na mítinku lídrů v klubu kina, tak si mohl udělat jen velmi mlhavý obrázek o schopnostech kandidátů. Bohužel. Jakkoli se mi prvně karikatura Štěrbové nelíbila, tak musím uznat že kampaň má hlavu a patu a jestli nic, tak alespoň trochu rozhýbala stojaté vody místních komunálních politiků. Že by bylo rozhodnuto si vůbec nemyslím, hlasování bude podle mne velmi vyrovnané napříč stranami, a nikdo nebude mít drtivou převahu. Překvapit by mohla i TOPka. Faktická nečinnost levice, která tu má nejširší volební základnu, nahrává ostatním.

   1. Mítink v klubu zase nebyl tak rozhodujícím faktorem. Typuji toto pořadí zastupitelů
    ANO 5, ČSSD 5, ODS 2,KSČM 3, TOP 09 3,KDU ČSL 3

     1. Tak ta paní Bartáková souhlasila s výstavbou nesmyslné tenisové haly s báječným argumentem – tak tam za tím rybníkem bude alespoň pořádek, argument věru hodný vytesat do kamene.
      Tuto dámu volit ? Nikdy !!

     2. Můj tip je následující: ANO 5, ČSSD 4, TOP09 3, ODS 4, KSČM 3 (ano, bohužel), KDU-ČSL 2, SDFB 0.

     3. Doufám že jste byl na zastupitelstvu kde se o to hlasovalo,že to víte na beton

     4. To by mě zajímalo jak postavíte kandidátku na 21 lidí a nenajdete na nikom nic špatného. Navíc v zastupitelstvu není jediná a samostatně by nerozhodla nic. Kdyby se nevyjádřila vůbec nebo negativně, tak si opět najdete důvod proč by tato „dáma“ neměla být zvolena. Je ve vedoucí funkci státního zařízení, mnoho lidí jak z Humpolce tak okolí tak podnikatelé s ní vyřizovali půjčky a hypotéky a moc dobře vím, jaké úsilí vynakládala každému pomoci, někdy až na svůj úkor. Navíc by mě zajímalo jestli jste s ní osobně mluvil či s ní vedl více rozhovorů. Tato „dáma“ nemluví pořád, stále, a neustále a planě, ale většinou to sedí a patří tam kam má. Tuto větu z kontextu nepočítám, navíc by si člověk měl dělat hodnocení až po větším rozhledu, nebo si snad myslíte, že za ty čtyři roky vyslovila jen tuto větu?!

 3. Štěrbová má ten svůj kreslený obličej po městě všude, až je to trapné. Tohle si mohla odpustit, už se zviditelnila víc než jakýkoliv jiný kandidát.

  1. Ale to je přece ten účel. A že jsou ostatní líní pro svoji volbu něco udělat a nebo se bojí se zviditelnit, to je jejich problém. Já si za to naopak Štěrbové vážím.

 4. Kdyby nebyl dnešní zásah pana strarosty /plus doprovod/ na celkem „nevinný“ a určitě vtipný volební prvek ANO u Lidlu takový, jaký byl, byla by tato jeho „reakce“ celkem prima… a značila by určitý nadhled, oobnosti po letech v demokracii a svobodné společnosti.

  Ale skutečnost byla jiná…Po 25 letech netotality stejná, jako by totalita byla.
  Neumíme rozlišova, co je opravdu špatné, zlé, co je nepřípustné, nemorální a naopak, co nás má osvobozovat, pozvednout, k zamyslení, zasmání. A TAKÉ k ODLEHČENÍ nudné volební kampaně většiny subjektů..
  Takže další kámen do mozaiky koho volit a koho nevolit………!
  Otevřme oči, snad nejsme stádo a chceme občanskou společnost.
  G.

 5. Tato agresivní kampaň mi už leze krkem.

  Kdo to platí?
  Kdo půjčuje auta?
  Takhle rozhazovat peníze…

  Bohužel bojimsestarostky.cz
  Budu doufat že lidé v Humpolci nejsou stádo ovcí.

  1. Ale to je přece jasný, kdo to platí – humpolecký podnikatelé, který si Štěrbovou zavazují: majitel nového moderního hotelu, jeho kámoš pojišťovák a tak dále!

   1. Volím paní Bartákovou, pana Máchu, hasiče Karafiáta, vozíčkáře Loskota, pana Romanovského, exředitele Bílka a možná ještě pár jiných. Snad nebudu zklamána

    1. No to tomu date akorat na prdel! Prosim Vas zaskrtnete pouze ANO, tim date Sterbove silny mandat pro povolebni vyjednavani! Ona si pak sama vyjedna se socany, KDU a TOP jejich schopne lidi kteri se neboji makat ani vymetat kostlivce z radnice!

   2. Ahoj Jirko!
    Že by ten pojišťovák i ten majitel hotelu už přestali být i tvými dobrými přáteli? Je všeobecně známo že jsi se vždy s nimi rád ukazoval a oceňoval je, že do městského rozpočtu sypou na daních velký balik peněz a město příkladně prezentují. To jsi je ale musel hodně zklamat, když se rozhodli pro ANO a ty je najednou nemůžeš vystát.
    Prsten moci tě za ta tři volební období docela zmámil….

     1. Jo Jirka ten umí a ti jeho lokajové mu to zobají z ruky. Tak to chodí když je někdo příliš dlouho u moci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koncert vynikající české houslistky

Út Říj 7 , 2014
Vstupenky na koncert vynikající české houslistky Gabriely Demeterové jsou již v prodeji!!! Čtěte dále:   Humpolec se chrání před povodní, rozšířil varovný systém

You May Like

Témata