S KOLEM KOLEM HUMPOLCE – 10. ročník

6

Sobota 10.06.2017

Místo konání: Humpolec

Již podesáté vyrazíme na kolech po cestách a pěšinkách prozkoumávat okolí Humpolce. MěKIS v Humpolci pro vás opět připravil cyklozávod (pro závodníky) či cyklovýlet (pro pohodáře). 
Máme přichystané dvě trasy, cca 15 a 33 km, je na vás, kterou zvolíte. Kratší trasa je vhodná především pro rodiče se začínajícími "bikery",  ale vyrazit na ni může i samotný dospělý závodník, který si netroufne na delší trasu. 
Doporučujeme ovšem delší trasu, která je letos opravdu velmi krásná, hlavně její druhá polovina. Ačkoliv máme za sebou již devět tras, opět jsme objevili pár cestiček a pěšinek, kde jste určitě ještě nebyli a budete nadšeni, kolik malebných zákoutí se kolem Humpolce nabízí..

Registrace na akci probíhá od 12:00 do 13:30 na místě (před infocentrem), ale budeme velmi rádi, když se zaregistrujete online, ušetříte si tím předstartovní mumraj a tlačenici na místě. 

Ve 14:00 startujeme

Čekání na vyhlášení výsledků nám zpestří kluci na kolech z teamu RideWheel, připravené je tradiční občerstvení – každý registrovaný závodník či pohodář obdrží poukázku na klobásku, kterou si opeče nad ohýnkem nebo ji vymění za vynikajícího, s láskou vyrobeného utopence, a poukázku na pivo či nealko.
Stánek s občerstevním bude přímo u infocentra. 

Připraveny jsou také dary pro vítěze, opět bude několik kategorií, děti, junioři, dospěláci, a možná i kategorie "nejrychlejší žena"! 🙂

Ještě upozornění pro majitele elektrokol: Samozřejmě můžete jet s námi, ale pouze jako pohodáři, kategorii závodníků na elektrokolech jsme ještě nepřipravili…možná příště ;-)…

Trasa je opět tajná. Dozvíte se ji až před startem, tak buďte hodně zvědaví a hodně se těšte, my se také moc těšíme! 🙂 

Podívejte se i na facebook  a nebo zavzpomínejte na minulý ročník na fotografiích.

Děkujeme všem partnerům, kteří podpořili letošní 10. ročník cyklozávodu/výletu S KOLEM KOLEM HUMPOLCE:
Rodinný pivovar Bernard, a.s., fabrika hotel, Elektrocentrum Maryška, Metropolitní síť Humpolec, Hotel Kotyza, Pizzerie Zanzi, Robinson – ostrov zábavy, Velkoobchod Růže, Koupaliště Žabák, Školní statek Humpolec. 

Petr

6 thoughts on “S KOLEM KOLEM HUMPOLCE – 10. ročník

  1. To je skoda, ze kategorie kol s el.posilovacem jeste nebyla vypsana. Pri tak obrovskem rozsireni techto kol by bylo dobre jit s dobou.

   1. Co vám brání jet společně jako pohodář s ostatníma, tam nejde o výsledek. Nebo chcete závodit s ostatníma eletrikama a předvádět kdo má lepší výkon motoru.

    1. Já bych potřeboval startovat nejdéle v pravé poledne, abych do té páté hodiny na vyhlášení dorazil do cíle,,,,,,šlo by to ?

    2. No spíš bych měl strach aby ti soutěživí bez pohonu nechtěli stačit elektrikářům. A to je už jen krůček zase k nějakýmu infarktu .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nabídka pronájmu bytů v Humpolci

Čt Čvn 1 , 2017
Záměr pronájmu uvolněného bytu č. 6 o vel. 3+1 v byt. domě čp. 245 v ul. Jana Zábrany v Humpolci. Záměr pronájmu uvolněného bytu č.8 o vel. 2+1 v byt. domě čp. 1027 v ul. Hálkova. Záměr pronájmu uvolněného bytu č.4 o vel. 2+1 v byt. domě čp. 1027 v […]

You May Like

Témata