S KOLEM KOLEM HUMPOLCE – XIV. ročník

17

Červen je nejkrásnější měsíc v roce, a to z několika důvodů: Příroda je zdravá, šťavnatá, v rozpuku, všechno krásně voní, kvete a bzučí.

Těšíme se na léto a na prázdniny, které jsou za dveřmi. Užíváme si teplé letní podvečery s kulturou nebo na grilovačce. Ale hlavní důvod je ten, že se zase pojede S KOLEM KOLEM HUMPOLCE! Oblíbená cykloakce pro závodníky a pohodáře se v Humpolci koná už 14 let a stále dokážeme objevit nové cesty a cestičky kolem našeho krásného města, kde jste ještě možná nikdy nebyli. Letos startujeme ve dvě odpoledne v sobotu 19. června a máme pro vás opět připravené dvě trasy, které ovšem odtajníme až v den závodu, abyste měli trochu překvápka a měli se na co těšit. Podrobnosti k akci a online registrace zde:registrace zde.. 
Těšíme se na vás a ať vám to šlape!
Děkujeme také všem partnerům, kteří naši akci podpořili: Rodinný pivovar Bernard, Elektrocentrum Maryška, Velkoobchod Růže, Kaufland, Minilázně Naděje, Restaurace s příběhem, Vodak Humpolec, Technické služby Humpolec, Koupaliště Žabák.
zdroj: www.winfohumpolec.cz

Petr

17 thoughts on “S KOLEM KOLEM HUMPOLCE – XIV. ročník

 1. Tak hlavně, že máme nový vizuální styl za 2 milióny, ale plakát vypadá, jako když ho tvořil tým kolem naší Marcelky.
  Jj bojí, bojím, že jsme si za ty prachy koupili nové vizitky pana starosty a jeho místostarostů.

  To tady bylo předminulý týden keců od Františka od pana Frrrr od Ovčana, jak se to super sjednotí, konečně se nám nikdo nebude smát atd. atd.

  Asi chyby na Ministerstvu pravdy. Nejvyšší čas vaporizovat, opozici, jelikož má thoughtcrime.

  Jenže tak to je ďábel je vždy ukryt v detailu, obzvlášť když si hraješ s vizuálním stylem. To už je potřeba kvalita a né ty amatéři co tam sedí.

  1. Kdybyste byval lepe cetl, tak jste se dozvedel, ze zavadeni noveho grafickeho stylu bude postupne. Takze asi tak. Je hezky, jdete ven.

   frrrr

  2. Hezký večer, můžete mi připomenout, kde jsem něco takového psal? Děkuji.
   A ano, můžeme se domnívat, že utratit tyto penize za léčbu Vašich traumat, v krajním případě sterilizaci, by bylo společensky prospěšnější.

 2. Ovčane, Ovčane to je pořád huba plná sladkých keců, jak chcete slusně diskutovat a najednou kvůli názoru ihned osočování a sterilizace.
  Přesně jak to psal již někdo výše, když už jste takový Orwelista, rovnou vaporizujte. Slova, osoby, názory. Ministerstvo pravdy se už o zbytek postará.
  Když člověk čte v posledních dnech co se vše na humpolecké radnici odehrává, tak už mi zde scházejí jen Dvě minuty nenávisti.

  BtW vítězná firma na nový vizuální styl je známa již od ledna 2021. Kolik potřebují lenory na Měkisu času, aby všechny plakátky byly v novém stylu?
  Tímhle tempem to bude trvat 5 let.

  Smutně se dívá na amatérství a buranství, které je zde hluboce zakořeněno.

  1. Jen dotaz. Termin ve kterém firma vyhrála se rovná termínu kdy firma dodala veškeré grafické podklady?

   1. Ovčane, jste takový slušný člověk s trpělivostí a inteligencí.

    Zkuste prosím tu vaší větu vysvětlit panu starostovi Kratochvílovi.

    Je smutné, když se my občani, musíme v přímém přenosu dívat, kdy vrcholný humpolecký představitel lže jak když tiskne.

    Btw čím se vyučil pan Kratochvíl, že by tiskařem?

    1. Ale tak odpradavna je lhani vedle intrik, podrazu a pomluv jednou ze soucasti politickeho zivota. Vubec nic noveho, nechapu vas udiv.

   2. Ovčan příští rok jistě bude kandidovat na čelném místě nějaké kandidátky. Prý bude výběr jistě velký, budou ji stavět i osadní výbory místních částí možná.. Těším se na vaše náměty po zvolení

    1. Ovčan kandidovat nebude, protože
     a) dvakrát stačilo
     b) s žádným z uskupení není ztotožněn natolik, aby se k němu přidal
     c) je zvyklý dělat věci pořádně a tohle je o čase, kterého by na to neměl dost
     d) nemá na tuto „kulturu“ žaludek
     Krásný den všem.

     1. Když si tohle řekne každý jiný ovčan, tak tam budou pořád opravdu ti samí a další čtyři roky, tu budou zase jenom kritiky všeho, co to které vedení vymyslí..

      Výmluva na čas je pochopitelná, jen si myslím, že ne tak stoprocentní.

      Kulturu je právě potřeba změnit.. Zatím to tady vypadá, že se jenom štěkají dvě uskupení ze zákulisí řízená místními velkopodnikateli. Vyměnit jsou potřeba..Tak to zvažte ovčane

     2. Pěkné odpoledne. „Výmluva na čas“ není výmluvou, ale realitou, přičemž Vaše hodnocení má nulovou váhu, jelikož mne ani neznáte.
      Vzhledem k soudům, které tu o mně zástupci nového, svěžího větru už vynesli, nepředpokládám, že bych mohl být přínosem.
      Děkuji, hezký den.

 3. Nezlobte se, ale nesouhlasím s vaším názorem, HUGO je konstruktivní opozicí, která jedná na základě faktů, kdo rozumí psanému textu, ví o čem píši.

  Zároveň to nevidím jako boj podnikatelů, Rýzner od samého počátku se jasně vyjadřuje, že má problém se samosprávou.

  https://www.google.com/amp/s/www.seznamzpravy.cz/clanek/spor-o-trubky-bernard-valci-v-humpolci-s-dalsim-podnikatelem-125709%3famp=1

  Nepřekrucujte realitu
  A buďte pozorní a nároční na naší samostrávu, to je utahanej vehicle s totálně vyhořelým osazenstvem

  Balnohová, Jirků, Bendl, Dvořáková, Arnotová, Mácha, Namyslo, Vystrčil, Hrdlička, věříte jim, že si vůbec podklady pro zastupitelstvo přečtou, a pokud tak že tomu rozumějí.

  Chce to změnu a HUGO a STAN je určitě změna k lepšimu

  1. No opět agitační článek, který vychvaluje pouze dvě uskupení, z toho jedno ani formálně v Humpolci neexistuje a opírá se o jednoho muže, t.č. zastupitele.

   Souhlasím, aby se vystřídali zastupitelé opravdu razantně, tedy jména o kterých píšete klidně nezvolit, pokud budou znovu kandidovat. Ale spolíhat, že to všechno obsáhne pouze HUGo a STAN je dost utopickou vizí.

   Proto by měli už nyní případní noví zájemci mít opravdu reálný zájem uvažovat o kandidatuře. Ne každý si vybere svůj politický proud, to chápu, ale na druhou stranu je ve městě pomrně dost stran, hnutí a nebo může vytvořit novou kandidátku. K tomu však musí sehnat ze zákona podpisy..

   Kdo chce podpořit stranickou kandidátku, jistě zná ty lidi v čele, kteří je vedou.Jsou to známá jména i kontakty existují napříč spektrem. Pokud nevíte, poradím klidně, kde se dají ti lidé a kontakty nalézt.

 4. Tak budme trpelivi a pockejme na nabidku. Je to stejne jako diskutovat o tom co si dam ve sve restauraci za tyden k obedu, kdyz jidelni listek jeste neni sestaven a z toho dnesniho jsem si nevybral a byl radeji hlady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Promenádní koncert - Humpolecký dixieland

Út Čvn 15 , 2021
Neděle 20.06.2021 18:00

You May Like

Témata