Senior na elektrokole nezvládl zatáčku a narazil do stromu, nadýchal přes dvě promile

5

Na nadměrnou konzumaci alkoholu doplatil v pátek odpoledne čtyřiašedesátiletý cyklista. Na úseku mezi Kalištěm a Horními Rápoticemi na Pelhřimovsku neukočíroval svoje elektrokolo, narazil do stromu a musel být převezen do nemocnice. Nakonec mu bylo naměřeno přes dvě promile alkoholu.

K nehdoě došlo v pátek 15. dubna patnáct minut po sedmnácté hodině na silnici III/12934 mezi obcemi Kaliště a Horní Rápotice. Čtyřiašedesátiletý muž projížděl po silnici na elektrokole a jel ve směru od obce Kaliště. |V levotočivé zatáčce vlivem opilosti nezvládl řízení, přejel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do vzrostlého stromu a z elektrokola upadl.

„Policisté z obvodního oddělení Humpolec u cyklisty provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Dechová zkouška vykázala hodnotu 2,08 promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková. Cyklista se při pádu zranil a byl z místa převezen vozidle, zdravotnické záchranné služby Nemocnice Pelhřimov. Další okolnosti nehody cyklisty šetří policisté z dopravního inspektorátu Pelhřimov.

Axl

5 thoughts on “Senior na elektrokole nezvládl zatáčku a narazil do stromu, nadýchal přes dvě promile

 1. Nebyl to Jára Janeček. Tuhle trasu mezi hospodou v Kalištích a Brunkou pravidelně brázdí – už jsem ho párkrát málem přejel.

   1. Tak nejprve by možná bylo dobré si ověřit fakta, zaprvé ten o kom tu píšete, že to mohl být, tak mu rozhodně není uváděných 64 let.
    Na justice.cz lze zjistit, že je to ročník 1965.
    S největší pravděpodobností se tedy jednalo o jiného borce, kterých se na elektrokolech pod vlivem alkoholu prohání po České republice nespočet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec doma podlehl Hodonínu

Út Dub 19 , 2022
Hned tři předehrávky 18. kola měla na Velký pátek moravskoslezská divize D. A takřka výhradně tyto zápasy obsadily fotbalové kluby z Vysočiny.
Fotbalisté Humpolce v divizi přišli o bod ve Staré Říši až inkasovanou brankou v nastaveném čase

You May Like

Témata