Šišky s mákem ochutnaly výhru a Ženy ukázaly svoji sílu!

1

Na Základní škole Hálkova v Humpolci proběhl v úterý 7. listopadu napínavý turnaj v pIšQworkách pro kategorii základních i středních škol, který poprvé organizoval spolek Student Cyber Games. Utkalo se osm týmů základních škol a čtyři týmy kategorie střední školy.

„Týmy hrály vyrovnaně, a tak o postup do tzv. pavouka ve většině případů rozhodovaly body získané za jednotlivé zápasy ve skupině. Ani v play-off to nebylo o nic jasnější a týmy často musely vysílat své členy na rozstřel, abychom mohli rozhodnout, kdo postoupí dál. Krátce po poledni jsme měli ale jasno,“ uvedla Petra Plachá, předsedkyně spolku.

Za základní školy do kraje postupují z třetího místa Česneky, ze druhého místa Máme křížky a domácí tým Šišky s mákem, který si zároveň odnesl pohár.

V kategorii střední školy se umístil na třetím místě tým GOA1 a na druhém místě GYOA2, pohár i postup do kraje si z kategorie středních škol odnesl tým Ženy.

„Děkujeme všem zúčastněným týmům za krásný turnaj a ZŠ Hálkova za podporu soutěže v podobě vypůjčení prostor. Zvláštní poděkování patří učitelům Ivoně Krčilové a Davidovi Krčilovi, kteří pomohli s organizací a celou dobu se starali o hladký průběh akce,“ dodala Petra Plachá.

Výsledky ZŠ

  1. Šišky s mákem (Základní škola, Humpolec) ve složení: Kryštof Švíka, Šimon Vašíček, Pavel Řezáč
  2. Máme křížky (Základní škola, Humpolec) ve složení: Ondřej Studnička, Petr Vostřejž, Štěpán Šimůnek
  3. Česneky (Gymnázium Třebíč, Třebíč) ve složení: Jonáš Tankó, Elinor Götzová, Lucie Makovická

Výsledky SŠ

  1. Ženy (Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec) ve složení: Radka Váchová, Magdaléna Křížová, Tereza Štěpánková, Tereza Rusová, Petra Bečková
  2. GYOA2 (Gymnázium a Obchodní akademie, Pelhřimov) ve složení: Pavel Prchal, Lukáš Záruba, Vojtěch Hrabánek, Štěpán Simandl, Tomáš Amcha
  3. GYOA1 (Gymnázium a Obchodní akademie, Pelhřimov) ve složení: Miroslav Švejda, Van Hung Doan, Antonín Zíka, Václav Malínek, Matěj Pátek

Axl

One thought on “Šišky s mákem ochutnaly výhru a Ženy ukázaly svoji sílu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stavba prodloužena

Čt Lis 9 , 2023
Z důvodu řešení spodních vod se musel prodloužit termín stavby na ulici Pražská a Na Kasárnách

You May Like

Témata