Sladké mámení. Muž chtěl v Humpolci ukrást dvě desítky čokolád

12

Chuť na sladké dostal zřejmě padesátiletý muž. Ten v místní prodejně v Humpolci na ulici Kamarytova odcizil ve čtvrtek 18. května kolem čtvrté hodiny odpoledne téměř dvacet čokolád. Krádež mu naštěstí přerušili pozorní zaměstnanci obchodu, kteří si všimli, že si dobroty za necelých tisíc korun schovává pod bundu. Na místo ihned přivolali policisty.

„Muže jsme odvezli na oddělení, kde jsme mu následně sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže,“ dodává policejní mluvčí Jana Kroutilová. Pachatel byl již v minulosti za majetkovou trestnou činnost opakovaně soudně trestán, naposledy letos v dubnu.

Axl

12 thoughts on “Sladké mámení. Muž chtěl v Humpolci ukrást dvě desítky čokolád

 1. Chuť na sladké dostal zřejmě I kandidát do městského zastupitelstva za stranu Hugo! a vysoce postavený postavený zaměstnanec firmy Hranipex M. M. , když ho při krádeži,, mafína“ na benzínové pumpě natočila bezpečnostní kamera. Tento člověk s vysoce nadprůměrný příjmem asi take6 nemá dost peněz a proto se musel snížit k tomuto přestupku.

 2. Můžete se s námi laskavě podělit o informaci, kdy (v kterém roce)zmiňovaný vysoký manažer firmy Hranipex, pan M. M. se měl dopustit krádeže mafínka na benzínce?

  1. V roce 1997, 2002, včera ??? Ale ty hloupoučkej ! Co ti MM udělal, že tady na něj vytahuješ mafínka ?? To máš např. jako s prezidentem Klausem – taky se panáček tenkráte neuhlídal s tím pérem a byl u toho natočen. Tak snad abys dal za pravdu tomu kok.tovi, co nedávno říkal, že všici kradnůůůů ! VOE

 3. Nebo jiný současný zastupitel a bývalý radní, který v opilosti srazil člověka? Hodně dávná historie, opravdu tady chceš vytahovat takový sr..ky?!?

  1. Myslíte Z. Mikuláška?
   Ten mimo jiné učil na gymplu pod vlivem.
   Škoda, že byl v té době člověk mladý a naivní a taky že nebyly mobily. Dnes bych to řešil telefonátem na PČR přímo z hodiny.
   Na takovéhle hnusy se zapomínat nemá!

  1. Protože to bylo trapný malý sladký… třeba přidat 5-6 nul k celkové škodě a nikdo o tom nikdy neuslyší😉

 4. Když už není jak poplivat Rýznera, tak zkusíme alespoň plivnout na někoho kdo u něj pracuje a dětství trhal mouchám nožičky nebo ukrad před 20 lety mafínka na benzínce.

  Doporučuji navšívit psychologa a když to nepomůže tak psychiatra a nasadit medikaci, třeba se vám povede dostat Zdenečka z hlavy.
  Hlavně zatnout zuby a nebrečet, ono to bude dobrý😉👍✌️😉

  1. Tak plivání má tady vybudovanou tradici již od předvolebního období. U cvokaře bude nával :-D:-D.-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

AFC Humpolec - FC PBS Velká Bíteš 5:0

Po Kvě 22 , 2023
Důležité vítězství si na domácím hřišti připsali v sobotu humpolečtí fotbalisté. Video z utkání v článku.
Jindřichohradečtí fotbalisté v přípravném utkání zvítězili nad Humpolcem 3:2

You May Like

Témata