Slavnostní vyhlášení výsledků projektů Základní školy Hálkova Humpolec

Z důvodu epidemiologické situace se děti z naší školy nemohly zúčastnit udílení cen, které každoročně probíhají v Pardubicích a v Poslanecké sněmovně v Praze. Děti jsme o tento velký zážitek nechtěli ochudit, a proto jsme jim slavnostní vyhlášení připravili přímo ve škole a předali jsme jim krásné ceny a diplomy, které nám byly zaslány. Žáci si odpoledne velice užili, bylo připravené i malé občerstvení a osobně jim přišla poděkovat paní zástupkyně Jana Maršíková i pan ředitel Tomáš Jůzl.

Jednalo se o tyto projekty:

Chemický projekt

Náš projekt s názvem Chemické havárie – věnované též panu Odehnalovi a Zemanovi, o které nás připravil covid, skončil na bedně, přivezli jsme bronz! Soutěže se zúčastnilo 108 škol. (video na zhlédnutí: Video Projekt Chemie – YouTube)

Srdce s láskou darované ( Andílci, pozdravujte zvířátka)

Sedmý ročník této republikové soutěže se i letos stal pro naši školu výzvou. S vybranými žáky Základní školy Hálkova Humpolec jsme již od konce minulého ročníku přemýšleli, koho a jakým způsobem bychom chtěli tento rok srdíčkem potěšit. Nakonec jsme se shodli. Všichni jsme měli nebo máme nějakého domácího mazlíčka. Bohužel i ti časem odcházejí. Proto jsme se rozhodli jim věnovat vzpomínku. Každé dítě vytvořilo svého andílka se vzkazem pro svého zvířecího miláčka a vše jsme poslali s balónkem do nebe. Podívejte se na náš text a video, jak to všechno dopadlo: Srdce s láskou darované (age-management.cz)

V celé republice jsme obsadili krásné 4. místo v hlasovací soutěži a letos se můžeme pyšnit i umístěním v TOP 10 od poroty složené ze samých slavných celebrit. Dětem gratulujeme a děkujeme. Soutěže se zúčasnilo 75 prací.

Poděkování patří sestrám Honzlovým a panu Dvořákovi ze Základní umělecké školy Humpolec za hudební produkci v našich videích.

Dagmar Hendrychová, Ivona a Tomáš Krčilovi

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/slavnostni-vyhlaseni-vysledku-projektu-zakladni-skoly-halkova-humpolec-20210713.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Červená Řečice bude mít vlastní kroj. Oděv bude odrážet historii městečka

Út Čvc 13 , 2021
Lidové kroje pochází většinou z 19. století a spojené je máme spíše s oblastmi s výraznou folklórní tradicí. V Červené Řečici ale vzniká kroj právě v těchto dnech. (Rozhlasová reportáž).
Červená Řečice bude mít vlastní kroj. Oděv bude odrážet historii městečka

You May Like

Témata