SLAVNÝ ARMSTRONGUV VÝROK PŘED ODLETEM Z MĚSÍCE

Tenhle vtip jsem už slyšel a viděl snad tisíckrát. Dneska mi přišl mailem znova. Je ale tak dobrý, že mě skoro pokaždé znovu a znovu rozesměje.


Americký astronaut Neil Armstrong, který stanul jaku první člověk na povrchu Měsíce, zde nepronesl jen svůj legendární výrok o „malém kroku pro člověka a obrovském skoku pro lidstvo“, ale (pomineme-li běžnou komunikaci s jeho druhy a řídícím střediskem v texaském Houstonu) před tím, než se vrátil zpět do modulu Apola 11, řekl záhadnou větu, o jejímž významu se přela celá generace jeho krajanů. Před opuštěním měsíčního povrchu se totiž ještě zadíval na vzdálenou Zemi a z jeho úst zaznělo: „Good luck, Mr. Gorsky, Good Luck!“ („Hodně štěstí, pane Gorsky, hodně štěstí!“)


Mnoho lidí z agentury NASA se domnívalo, že větička byla adresována jakémusi ruskému kosmonaatickému rivalovi, jenže po prozkoumání všech jmen v sovětském (i americkém) vesmírném programu bylo zjištěno, že se v nich žádný kosmonaut tohoto jména nevyskytuje, a ani nikdy nevyskytoval. Proto byla při nejrůznějších příležitostech po dlouhá léta Armstrongovi kladena otázka, co vlastně svým nevysvětleným a nevysvětlitelným pozdravem mínil. Armstrong se však namísto opovědi vždy jen tajemně usmál.


5. června 1995 ve městě Tampa Bay na Floridě opět přednesl Armstrongovi tuto, tehdy již 26 let starou, otázku jakýsi reportér a astronaut konečně odpověděl. V té době již byl skutečný pan Gorsky po smrti a Armstrong mu již pravdou ubížit nemohl.


Malý Niel hrál kdysi jako kluk se svým kamarádem na dvoře jejich domku baseball. Jeho přítel tehdy odpálil míček a ten přistál na zahradě jejich sousedů, manželů Gorských, přímo pod okny jejich ložnice. Niel pro něj doběhl a když se pro míček skláněl, zaslechl paní Gorskou, která křičela na svého manžela: „Orální sex! Ty chceš orální sex!?! To by musel chodit sousedovic kluk po Měsíci, abys dostal orální sex!!!“

Čtěte dále:   Páteční videovtípek

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Shrek ''dvojka''

Čt Lis 20 , 2003
Fionna, donkey, Shrek – they are all back. In summer 2004, they’re all back for more…. Coming Soon. Not So Far Far Away. Once upon another time… Také jste byli tolik nadšení, když jste viděli Shreka? Já ano a tenhle film jsem miloval a miluju. Mám ho doma na DVD […]

You May Like

Témata