Srážka s gaučem na dálnici u Humpolce: do spadené sedací soupravy narazil kamion

1

Na dálnici D1 u Humpolce leží gauč. Tohle kuriózní oznámení přijali v úterý těsně před sedmou hodinou večer policisté na Vysočině. A krátce poté i o nehodě, když do sedací soupravy narazil řidič s kamionem.

Srážku s gaučem kolem sedmé hodiny oznámil řidič nákladního auta značky Volvo s návěsem. „Řidič uvedl, že mu gauč spadl přímo do jízdní dráhy před nákladní tahač a on na tuto situaci nedokázal adekvátně zareagovat. Narazil přední částí tahačem do jedné z částí sedací soupravy, která ležela na dálnici uprostřed pravého jízdního pruhu,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková. Při nehodě se nikdo nezranil.

Mezitím se policistům ozval muž stojící na parkovišti u dálnice s tím, že gauč postrádá. Osmapadesátiletý muž měl sedací soupravu naloženou na přívěsném vozíku. „Při jízdě v pravém jízdním pruhu ale gauč z přívěsného vozíku spadl, protože nebyl řádně upevněný,“ sdělila mluvčí.

Nákladní auto bylo po nehodě pojízdné a mohlo z místa odjet. Pracovníci Správy a údržby dálnic za pomocí policistů sedací soupravu naložili a převezli o kilometr dál, kde si ji převzal majitel. Policisté mu na místě dali pokutu.

Axl

One thought on “Srážka s gaučem na dálnici u Humpolce: do spadené sedací soupravy narazil kamion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Silničáři už zahájili zimní údržbu, zatím kontrolují hlavně mosty. Často namrzá ten na 76. kilometru dálnice D1 u Humpolce

Pá Lis 10 , 2023
Ředitelství silnic a dálnic má na zimní údržbu dálnic a silnic prvních tříd připravených 200 sypačů a nakoupených 55 tisíc tun soli. Je to o 10 tisíc tun víc, než v předchozích letech.

You May Like

Témata