Taekwondo Lacek pokračuje ve vítězné šňůře

1

Zástupci týmu Taekwondo Lacek pokračují ve svém vítězném tažení republikou a stejně jako loni vyhrávají jeden turnaj za druhým. O uplynulých dvou víkendech se jim podařilo zvítězit na dvou turnajích národní ligy taekwondo WTF v České republice s účastí zahraničních týmů.

Tím prvním turnajem byl  Scorpions Cup v hale Univerzity Palackého v Olomouci pořádaný Českým svazem Taekwondo WTF a organizovaný olomouckým SK Taekwondo  Scorpions.


Druhým turnajem byl 6. ročník Májového poháru v hale Slávie Praha rovněž pod hlavičkou Českého svazu Taekwondo, který organizoval SK Cobra Dojang Praha.


Výsledky obou turnajů jsou započítávány do hodnocení Národní ligy Taekwondo a na obou se pelhřimovsko-humpoleckému týmu podařilo zvítězit a odvézt domů na Vysočinu poháry za první místa. K tomu samozřejmě spousty medailí za výkony jednotlivců. Na obou těchto turnajích byl použit elektronický bodovací systém firmy Adidas, na který si Lackovi bojovníci postupně zvykají, neboť se v poslední době využívá na všech větších evropských turnajích.  

myska

One thought on “Taekwondo Lacek pokračuje ve vítězné šňůře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ráno ve Lnářské ulici II.

Út Kvě 19 , 2009
Jako reakce na článek Ráno ve Lnářské ulici se v komentářích pod článkem objevila odpověď npr. Voplakala. Myslím, že si zaslouží stejné umístění – článek na hlavní straně:

You May Like

Témata