Think Big School

Žáci Střední školy informatiky a cestovního ruchu SČMSD v Humpolci, Zbyněk Wenzel a Miloslav Hladík, kteří studují třetím rokem obor informační technologie, se zúčastnili dne 23. září 2013 jednodenního programu Think Big School.

Think Big School je realizován společností Telefonica Czech Republik, a.s. ve spolupráci s organizací Junior Achievement.

Je to interaktivní den připravený pro studenty středních škol, který má za cíl podpořit jejich podnikavého ducha, orientaci ve světě nových digitálních technologií a důvěru v nápady, které mají. Zároveň se snaží usnadnit žákům vstup na trh práce.

Studenti v rámci celodenního programu ve skupinách zpracovávali své nápady, kterými by mohli zlepšit svět kolem nás. Výsledné projekty byly v závěru dne prezentovány před odbornou porotou. Tři vítězné týmy si odnesly zajímavé ceny.

Závěrem každý zúčastněný žák obdržel certifikát o úspěšném absolvování programu Think Big School.

Zpracovala: Mgr. Eva Paclíková

  Bbthink.JPG

  

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Všema deseti i s osvědčením!

Pá Říj 18 , 2013
Na SŠ informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. se 28. listopadu 2013 konají premiérové zkoušky z psaní na klávesnici a písemné komunikace. Na tuto zkoušku se můžou přihlásit nejen naši žáci, ale i kdokoliv z široké veřejnosti, kdo si myslí, že si aspoň trochu rozumí s počítačovou klávesnicí.

You May Like

Témata