Tragická dopravní nehoda u Jiřic

Rychlá jízda nepřiměřená stavu vozovky měla za následek smrt člověka.

V pátek 11. ledna krátce po deváté hodině dopoledne jela šestatřicetiletá řidička vozidla Hyunday od Humpolce směrem na Jiřice. V klesání nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostala smyk, který nezvládla, a vjela do protisměru, kde se bočně srazila s vozidlem Škoda Fabia Combi, které jelo od Jiřic. Vozidlo Fabia, ve kterém cestovaly celkem čtyři osoby, se dvakrát převrátilo přes střechu. Řidič a jeden spolujezdec utrpěli lehká zranění, bohužel druhý spolujezdec (54 let)  na přední sedačce utrpěl smrtelné zranění, kterému na místě podlehl.


Řidička z vozidla Hyunday utrpěla lehké zranění, její spolujezdec vyvázl bez zranění. Zraněné osoby byly převezeny do nemocnice k ošetření. Předpokládaná způsobená škoda na vozidlech byla vyčíslena na 350 tisíc korun.     


 


 


 

Čtěte dále:   Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kulatý stůl v Humpolci

Út Led 15 , 2008
Policie ČR svolala na úterní odpoledne schůzku na humpolecké radnici, kterou nazvala „Kulatý stůl“. Na tomto setkání budou určité instituce informováni o správném jednání s etnickými menšinami, které vyžadují specifický přístup. Čtěte dále:   Falešný telefonát za tři sta šedesát tisíc. Muž z Pelhřimovska přišel o peníze

You May Like

Témata