Urbanistická soutěž Obnova zástavby a parku Stromovka v Humpolci

3

Město Humpolec vyhlašuje urbanistickou soutěž na řešení obnovy zástavby a parku Stromovka. Předmětem soutěže je zpracování urbanistického návrhu parkových a odpočinkových ploch a rehabilitace zástavby v lokalitě stávajícího parku Stromovka v přímé návaznosti na historické centrum města

Město Humpolec vyhlašuje urbanistickou soutěž na řešení obnovy zástavby a parku Stromovka. Předmětem soutěže je zpracování urbanistického návrhu parkových a odpočinkových ploch a rehabilitace zástavby v lokalitě stávajícího parku Stromovka v přímé návaznosti na historické centrum města. Území bylo v minulosti zastavěno, následně asanováno a přeměněno na park. Nyní se v souvislosti se zpracováním nového územního plánu otevírá otázka revitalizace parku a obnovení zástavby městského charakteru. Účelem soutěže je získat široké spektrum názorů na urbanistické řešení zadaného území a následně zadat dopracování nejvhodnějšího návrhu do úrovně územní studie.   

Soutěž je vyhlášena jako ideová, veřejná a jednokolová. Základním kritériem hodnocení návrhů je kvalita celkového urbanistického a architektonického řešení městského prostředí. Datum odevzdání soutěžních návrhů je stanoveno na 25. srpna 2014. V odborné části soutěžní poroty zasednou architekti Petr Hlaváček, Jiří Poláček a Zdeňka Vydrová.

Soutěžní podmínky a podklady jsou ke stažení na webových stránkách města Humpolec www.mesto-humpolec.cz (sekce "veřejné zakázky"). Soutěž byla Českou komorou architektů schválena jako regulérní a je rovněž uveřejněna na webových stránkách www.cka.cz.

Zadávací podmínky a dokumentace:

https://www.ppe.cz/v2/profil/humpolec/default.aspx

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Svoz velkoobjemového odpadu

Petr

3 thoughts on “Urbanistická soutěž Obnova zástavby a parku Stromovka v Humpolci

 1. Bude to muset být několika zónová oblast

  – Ožralové a povaleči
  – Matky, děti
  – Ostatní co si budou chtít v klidu odpočinout

  1. Daleko důležitější je, aby vedení města už konečně začalo řešit všechny problémové osoby na území města bez ohledu na barvu pleti, bydliště atd. ! Slušný člověk už se v Humpolci začíná bát.

   1. pokud by občanům města nevadily náklady na městskou poicii, které by byly cca.9milionů ročně, klidně ji nové zastupitelstvo může zřídit a bude po problémech.
    Ale nesmíte volit pořád učitele a pod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

20. Bernard Fest startuje již tento pátek!

Út Čvn 17 , 2014
20. – 21.6. 2014 startuje 20. ročník tradičního Bernard Festu v Humpolci. Předprodej pokračuje až do 20.6 do 12 hodin. Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

You May Like

Témata