Už v březnu můžete hlasovat pro Skutky roku 2020

16

Hlasování veřejnosti v anketě Skutek roku 2020 startuje 1. března 2021.

Hlasy veřejnosti rozhodnou o pořadí nominovaných skutků fyzických osob ve čtyřech oblastech: Sociálně–zdravotní, Poradenství, Osvěta a vzdělávání, Volný čas dětí a mládeže a Životní prostředí a zemědělství. Pravidlo pro hlasování je jednoduché – možný je vždy jeden hlas v každé z uvedených oblastí. Nominované projekty právnických osob bude hodnotit odborná porota, která se sejde také v průběhu měsíce března.

Cena Skutek roku je výrazem poděkování všem, kteří v roce 2020 vykonali v našem kraji něco mimořádného nad rámec svých povinností i bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Právě občanská angažovanost, dobrovolnictví
a ochota věnovat svůj čas ve prospěch druhých byly v loňském roce často skloňované hodnoty, které touto anketou pomůžeme zviditelnit a ocenit,“ říká náměstkyně hejtmana pro oblast regionálního rozvoje Hana Hajnová.

Hlasovat pro loňské skutky fyzických osob můžete na webových stránkách Kraje Vysočina v termínu od 1. do 31. března 2021.

 

 • Lenka Šestáková, odbor regionálního rozvoje
  Krajský úřad Kraje Vysočina; www.kr-vysocina.cz

Petr

16 thoughts on “Už v březnu můžete hlasovat pro Skutky roku 2020

 1. Ideální skutek : Dobrovolná rezignace starosty Kratochvíla. Přestane tak konečně dělat ostudu městu Humpolec , když z něj ten klientelismus jen a jen čiší. Za to bych ho pak ocenila plaketkou bude rád .

   1. No já bych to tak neviděl. Já bych ho za dobrovolný a bezbolestný odchod také odměnil. Třeba pěknou knížkou s věnováním

    1. Me ani nejde o starostu nebo kohokoliv z Mesta. Me jde o to, ze se takovahle debilita taha i do neceho, co se primo nabizi spojit s lidskosti, velkorysosti, moudrosti nebo ochotou pomoci. Tahat do toho politiku a negativismus je proste hloupe at mate se starostou pravdu nebo ne.

 2. Skutek nejen roku 2020 je pro mě, humpolecká 8smička.
  Splňuje 2 programy: osvěta a vzdělání a volný čas dětí a mládeže.
  A vedle toho příkladně zviditelňuje a reprezentuje Humpolec.
  Palec nahoru👍

 3. Dlouhodobě na vynikající úrovni reprezentuje naše město pivovar Bernard. A to nejen na republikové úrovni. Občanům města pořádá dlouhodobě kulturní akce a významně podporuje místní sport.
  Nyní dokončuje své vlastní návštěvní centrum a v neposlední řadě svým lahodným mokem dělá občanům svět krásnější. Obzvlášť nyní. Za mne to není jen skutek roku 2020, ale uplynulých třiceti let.

 4. Tak ho zkuste navrhnout, jen nevím jestli pro pivovar mají kategorii?

  Dobré skutky, mají jasně dané kategorie, ale třeba je rozšíří, když hezky poprosíte😂😂😂😂

 5. Ale tak dejme stranou zabomysi valku Bernarda a Ryznera. Respektive Ryznera s Bernardem. Pivovar Bernard ma na propagaci Humpolce mega podil. Kdo by to chtel zpochybnovat nema soudnost.

 6. Tady nikdo nic nezpochybňuje, jen článek se jmenuje Skutky roku 2020 a mají jasně dané kategorie.
  Humpolecká 8smička je schopná zaujmout ve dvou kategorií porotu.
  Nic více, nic méně.
  Nebuďte tak vztahovačný a nepasujte Pivovar Bernard na vítěze ve všech soutěžích a anketách světa. Trochu odstupu a nadhledu, by neškodilo.

  1. Tak to se moc omlouvam. Nevim kdo je tady Osmicka, neznam, jen jsem napsal svuj nazor komu a za co bych dal svuj hlas. Nechtel jsem se nikoho dotknout, ale zrejme jsem zastoural do vosiho hnizda. Jeste jednou prominte.

 7. Prosím pěkně, zde jste na Humpoláku, zde můžete všechno, pokud to všechno znamená adorování Bernarda a spol., a nebo pokud si kopnete do Rýznera a HumpolecGO.

  A když náhodou si zde někdo dovolí navrhnout galerii 8smičku (pozor vlastní ji a financuje Rýzner) na Skutek roku 2020, musí být zákonitě přetlučen oddaným příznivcem zlatavého moku, který zdejší pivovar vynese až do nebes, bez ohledu na scestnost argumentace k této záležitosti.
  Je to stejně trapné, jako první komentář pod tímto článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbalová evoluce chce ozdravit a kultivovat prostředí v českém fotbale. K myšlence se připojila většina okresů

Čt Úno 11 , 2021
Ozdravit fotbal, udělat z něj transparentní a kultivované prostředí, navrátit největšímu českému sportu někdejší renomé a prestiž. Takové cíle si klade iniciativa Fotbalová evoluce, která spatřila světla světa před dvěma měsíci v souvislosti se zatčením několika osob v čele místopředsedou asociace Romanem Berbrem. Podaří se fotbalu využít svoji šanci?

You May Like

Témata