V Humpolci postaví školku pro děti od dvou let, otevře se specializovaná třída

4

Pro nejmenší vznikne v Humpolci na Pelhřimovsku nová mateřská škola. Budou do ní moci chodit i děti od dvou let. Otevře se jim totiž specializovaná třída. Ve městě novou školku potřebují. Počet obyvatel v Humpolci narůstá a poptávka v současnosti převyšuje nabídku. Celý projekt by měl vyjít na padesát milionů korun.

Výstavba školky však zatím má tři měsíce zpoždění. „Opozdili jsme se kvůli projektantovi. Teď doufáme, že stavět začneme v srpnu letošního roku. Novou školku už vážně potřebujeme. Pokud by ale stála už teď, tak by stejně byla plná. V ostatních školkách míváme ve třídách děti na výjimku. Jejich počet je vyšší. Navíc teď ještě musíme přihlédnout ke krizi na Ukrajině,“ informoval místostarosta Humpolce Vlastimil Brukner.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/v-humpolci-postavi-skolku-pro-deti-od-dvou-let-20220419.html

Čtěte dále:   Příběh z parkoviště

Axl

4 thoughts on “V Humpolci postaví školku pro děti od dvou let, otevře se specializovaná třída

  1. Tak super, že zastupitelstvo před lety prodalo za hubičku jesle s obr. pozemkem p. Dočkalovi, aby tam mohl vzniknout bytový dům. To je ona “bezvýznamnost” demografické studie. Tak teď si pěkně za draho postavíme školu v podhradí. V Humpolci se chováme jako správní hospodáři.

    1. Ptejte se tehdejších zastupitelů v čele s modrým Kotenem. Podobně dopadl i pozemek na náměstí před Profilem..

      1. Tahle modrá parta má jasný cíle. Ukázka z praxe, proč se starý struktury cpou do zastupitelstva. Město pro byznys.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Spolkový dům by mohlo koupit město. Rozhodnou zastupitelé

Út Dub 19 , 2022
Humpolečtí radní na svém zasedání ve středu 6. dubna schválili záměr odkoupení budovy Spolkového domu. Konečné slovo ale budou mít zastupitelé. Čtěte dále:   Příběh z parkoviště

You May Like

Témata