Týdeník Euro: Humpolec patří k nejvíce se rozvíjejícím městům

22

Humpolec v týdeníku EURO.

více zde:

http://mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=228091

Čtěte dále:   Umělá inteligence - o Humpolci

Petr

22 thoughts on “Týdeník Euro: Humpolec patří k nejvíce se rozvíjejícím městům

 1. Týdeník Euro je mimo mísu a neví o čem píše. Nejdříve by redaktoři měli sem přijet a zjistit si realitu a pak teprve hodnotit. No ale pokud si uvědomíme že je spjat s prohnilou ODS, tak se to vysvětluje……

  1. Ale to se velice mýlíte. Týdeník Euro je součástí společnosti MAFRA, kterou od roku 2012 vlastní slovenský miliardář a ministr financí, soudruh Andrej Babiš. Mám vážné pochybnosti, že zrovna on, který nedávno posnídal s místní smetánkou by protěžoval právě naše město! A nebuďte tak přehnaně nešťastný z toho, že se nám v Humpolci daří. Mohla by vám prasknout žilka!

  2. Pokaždé když se objeví zpráva, která se snaží objektivně měřitelnou formou hodnotit úroveň jednotlivých měst (Město pro byznys v týdeníku Ekonom, tato studie), tak se ozve někdo, kdo to šmahem shodí ze stolu. Podíval jste se do obou těch studií, jaká jsou kritéria, jejich váhy? Já ano a nedivím se, že se Humpolec umisťuje tak nahoře. Zkuste se zamyslet, zda Vaše hodnocení není subjektivní vyplývající z faktu, že se nedaří třeba jen Vám osobně. Neznám Vás, ale třeba jste měl v životě smůlu (rodiče, škola, nenadálá životní událost,…). Naopak můj subjektivní pocit je, že se Humpolci a jeho obyvatelům daří. Ale nikdy bych si můj pocit nedovolil povýšit nad zmíněné studie, prostě protože je subjektivní.

   1. A většinou to tak bývá, že největší kritik, toho nejméně udělal.
    Politiku a vše kolem ní mám v p*či, a proto si nedovolím kritizovat. V tomto případě je ale alespoň troška uznání na místě.
    Krásný den.

  3. Dnešní novinář nejezdí, nemá na to prachy ani čas. Jen se kopíruje, najímají študáci a nenároční lidé. Vzdělaný, zkušený a znalý redaktor je vzácnost. Jinak každá pozitivní zmínka o městě je dobrá. Jen si nesmíte tak brát fakt, že „to psaly noviny“. Není nic staršího, než včerejší zprávy 😉

   1. Humpolec především těží ze své polohy, ale že by vše bylo v ažúru to ne. Ale kde to jde skvěle, v žádném městě.
    Hlavně abychom roku 2018 vybrali jinou sestavu zastupitelstva…

    1. Spolkový chytráci tvrdí, že jedině v Litomyšli je to to pravé. Nevím však, že by ji tato statistická porovnávání a průzkumy na čelních místech zmínily. Nikde jsem jí opravdu nenašel. A opravdu nemám nic proti litomyšlským, přeji jim jen to nejlepší! Jinak máte úplnou pravdu. Už se těším na nové kandidáty do zastupitelstva, kteří opět toto město povedou jen k těm nejvyšším příčkám!

     1. No ty vole proč si neměříte péra někde jinde, proč furt tady? Koho zajímáte mimo sami sebe? Bejvalý kamarádi, co spolu imrvére snídali a obědvali. Jděte už všichní do Litomyšle!

 2. Vedení našeho města se chlubí výsledky v hospodaření, ale jaká je skutečnost ve stavu životního prostředí, což je podle mne to nejdůležitější, o tom se nezmiňují. A když, tak zkresleně. Jako důkaz nám poslouží každodenní sledování ovzduší ve tmě když se podíváme do světelného kuželu, který vydává každá silnější baterka a zhrozíme se co v Humpolci dýcháme za humus.

  1. Tak tuhle metodu sledování kvality ovzduší fakt neznám. Na co drahé přístroje, stačí baterka.

  2. Doporučuju návštěvu Litvínova, procházku okolo Unipetrolu. Klidně si tam otestujte ten trik s baterkou (Ten kužel bude tak 5m)
   Potom se v Humpolci nadýchni, prohlédni si něco zeleného co tu roste a buď rád, že nemáš za prdelí chemičku co sere zisky do zahraničí a podplácí vládu aby měli emisní povolenky

   Anomym (nevím jak se ti to normálně podepisuje 🙂 )

   1. Hele ty mime, na koho to zkoušíš tou přihlouplou argumentací že někde je ještě hůř? Jo, jasně že je. A jsou taky lidi na vozejku, bezrukí, beznozí, slepí. Kurva tak s tím to nesrovnávej. Když nám tu furt někdo podkuřuje jak je všechno super, tak to taky chceme reálně a né jen na papíře. U kotlíkovejch dotací je Humpolec mezi trojkou preferovanejch měst Vysočiny. Měst s největším humusem ve vzduchu!!! Aby začas v Litvínově nějakej jouda jako ty nepsal místním pro odstrašení že doporučuje návštěvu Humpolce!

     1. No nemyslím, že je to vhodné téma k pivu. Tam chlapi probírají jiné věci. Ale proti gustu žádný dyšputát. 10 piv a pár skotů určitě povede ke vzájemné shodě v dané problematice .-)

     1. Bylo by jistě zajímavější, kdyby to auto zaparkovalo na měsíc na křižovatce u Vodaku. Asi někdo nechce aby se vědělo co vypouští galvanovna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Farmářské trhy, srpen 2016

Po Srp 15 , 2016
Farmářské trhy se budou konat 19. 8. 2016 od 9.00 hodin na Horním náměstí Čtěte dále:   Dny otevřených dveří - Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina

You May Like

Témata