V Humpolci se objevují případy sprejerství

5

Jako by nestačily zdemolované autobusové zastávky a převrácené popelnice či kontejnery. Vandalové ničí i fasády budov.

Ze soboty na neděli neznámý sprejer v místní části Humpolce Brunka nastříkal na budovu bývalé továrny černým sprejem různé obrazce a nápisy. Majiteli objektu, který bude muset stěnu zrekonstruovat, tak způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun.


 


V průběhu měsíce dubna až května se dosud nezjištěný sprejer vyřádil i na zdech humpolecké vodárny v místě zvaném Trucbába. Barvou posprejoval celý objekt a na dvě stěny namaloval obrazce čerta a různé nápisy. Majiteli objektu způsobil škodu ve výši patnáct tisíc korun.


 


 


 

Čtěte dále:   Srážka s gaučem na dálnici u Humpolce: do spadené sedací soupravy narazil kamion

myska

5 thoughts on “V Humpolci se objevují případy sprejerství

    1. To je sice zajimave reseni, nicmene ponekud nerealisticke.
      Mnohem ucinnejsi se mi jevi metoda prichyceneho sprayera za usi pridrzet u posprayovane zdi a nechat ho umyt svuj vytvor zubnim kartackem. Pokud se jedna o vetsi vytvor, majzlik a kladivo do ruky a nechat vychovne pusobit manualni praci.

          1. Takové typy je třeba hladit. Až do úplného vyhlazení. Jsou mnohem horší zlo jak vepřová chřipajzna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na chaloupkách připravují víkend nejen s bylinkami

St Kvě 27 , 2009
Kněžice – Víkend nejen s bylinkami je název tradičního semináře, který se uskuteční poslední červnový víkend v ekologickém středisku Chaloupky. Toto setkání zájemců o hlubší rozměr našich životů je věnováno Květoslavě Burešové, neúnavné propagátorce léčivých bylin, školních zahrad a jejich využití pro děti, které ještě nepřestaly být dětmi, zakladatelce a duši nejen […]

You May Like

Témata