V Humpolci začne ordinovat nová zubařka. Ordinaci otevře v červnu

29

Už příští měsíc budou moci obyvatelé Humpolce využít služeb nové zubařky. Lenka Habichová otevře svou stomatologickou ordinaci třetího června. Lidé ji najdou v budově polikliniky na Masarykově ulici.

Podrobnosti ohledně nové zubní lékařky nastínil mluvčí Humpolce Jiří Aujezdský. „Více informací o provozní době zveřejní lékařka na svých webových stránkách, které jsou v přípravě,“ doplnil.

Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

Axl

29 thoughts on “V Humpolci začne ordinovat nová zubařka. Ordinaci otevře v červnu

 1. Na to, že je půlka května, tak nikde není žádný kontakt kde by se dalo zaregistrovat. Mám vážné obavy, že paní doktorka má již plno a přijme jen pár šťastných

  1. Asi vezme jen p. Aujezdskeho. Jako to bylo u dr. DOVOLA. všude reklama že tu otevře a když se tam šli lidi objednat, tak jim tam nepříčetná sestra zamkla pred nosem s tím, že už je plno!!! Pak tam hystericky ječela na lidi, že nabyli dojmu, že se zblaznila. Přitom čekárna byla prázdná. To jsme čuměli.

  2. Dneska ráno spustila stránku kde se mělo registrovat a je tam jen ceník s tím, že registrace bude asi za týden. Ceny jsou jak u Dvola 🙁 Kde je ta bezplatná péče?

  1. Hlavně musí chtít ti pediatři noví pracovat.Pokud tu chuť nemají, tak sem nepřijde žádný, i kdyby dostali pět milionů na ruku

   1. Tak samozřejmě, ale vzhledem k tomu, že tady máme nedostatek zubařů, pediatrů, naprosto tragický nedostatek dětských psychiatrů atd. atd., tak si nemyslím, že je to způsobeno nechutí pracovat.

 2. Jaké jsou další možnosti se zaregistrovat k paní zubařce –
  1. sedět od rána do večera na internetu
  2. vystát frontu jako za komunistů na banány Děs

  1. Tvl, to za tebou má nová zubařka přijít až domů a laskavě se zeptat jestli k ní nechceš chodit???? Když něco chceš musíš se starat sám, ne jako za komárů!!!!

   1. Jj Humpolec je díra plná neschopných imbecilů si sehnat i zubaře a když už ho budou mít, tak tady budou kňučet, že se tam musí platit.
    Lidé chtějí výdobytky z kapitalismu, ale za komunistický peníze.

    1. Tak v roce 1989 se tady lidem naslibovalo leccos. Marka za pět korun, do 10 let dohnání Německa a Rakouska, atd. S tím do změny někteří šli, že to bude pro ně plus. Jenže po 34 letech je to tak, že Německo a Rakousko jsme dohnali jen v cenách, ale už ne v platech a dalších podstatných věcech. Nízké platy a nízký kurs koruny zařídili naši drazí politici. A západ nás bez skrupulí drancuje a kolonizuje. I proto tady není dostatek lékařů, jdou za penězi do ciziny. A nějaký schopný becil tady uráží lidi, co jen chtěli normálně žít. Ať žije ODS!

     1. …A západ nás bez skrupulí drancuje a kolonizuje… Češi jsou největší remcalové a ubrečenci v Evropě. To už věděl Napaleon. Bismarck i Hitler…

     2. no jasne. za 40 let komara a totalniho rozvratu hospodarstvi muze ODS. Ty ses dobrej demagog. Nehlede na to, ze se na vlade po komarovi podilelo vicero partaji a spolku.

    2. Chtěl bych tě vidět zda máš 6000 na 1 plombu. Všichni zubaři jsou na pojišťovnu a ve finále cáluješ jak mourovatý. Oni totiž TEN MATERIÁL co plati pojišťovna, nepoužívají!

     1. Za plombu u špičkového zubaře v centru Prahy platím 2350Kč. Jestli vy ji máte za 6000, pak je to buď v jiné měně, nebo jste šavlozubý tygr.

 3. Asi vezme jen p. Aujezdskeho. Jako to bylo u dr. DOVOLA. všude reklama že tu otevře a když se tam šli lidi objednat, tak jim tam nepříčetná sestra zamkla pred nosem s tím, že už je plno!!! Pak tam hystericky ječela na lidi, že nabyli dojmu, že se zblaznila. Přitom čekárna byla prázdná. To jsme čuměli.

  1. Tak to zrejme meli fakt plno a mnozi prisli pozde 🤣. Sestra zrejme nemela pripravu jak reagovat na davovou psychozu 🤣

 4. Vážení z městského zastupitelství. Proč též neuvedete kontakt na novou p.zubařku Habichovou?! Když se chlubite, ze jste jí sem dostaly. To se máme zapsat jako kde? Je zde místo dr. Palírové tak měla přednostně vzit její pacienty. Zavřela ordinaci, karty dala na úřad a lidi vlezte mi na záda. Teď shánějí kde je kdo vezme už 2roky.

  1. Paní Habichová nje za paní Kokešovou, pokud mám správné informace. Kontakty najdete na web http://www.habizub.cz. Pokud chcete, aby vás u ní někdo ze zastupitelů přímo objednal, kontaktujte zastupitele. 😀

 5. Lidi dejte deti na zubare. A cim vic tim lip. Protoze az jich bude fakt hodne, budou si konkurovat a predhanet se ve vyhodach pro pacose. Asi to vzdycky nebude prvni liga, ale zakladni pece bude zajistena. No vlastne uz to melo nastat pred par lety a nekteri se toho nedozijou, ale lepsi ted nez pozdeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Letní příměstské tábory 2024

Út Kvě 7 , 2024
Letni primestske tabory 2024 v SVC Humpolec. Posledni volna mista na letnich primestskych taborech: Poznavaci II od 19.8. do 23.8.2024 a Letni vytvarny tabor s Martinou Malou od 29.7. do 2.8. 2024. Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata