V kraji Vysočina se hledají podnikatelé, kteří se nejlépe starají o své zákazník

6

Stahování hudby z internetu zdarma, restaurace, kde si zákazník natočí pivo sám přímo u svého stolu nebo půjčovna autodoplňků, která je zákazníkům odveze a u nich doma namontuje třeba i o víkendu. To jsou některé z prvních nápadů, které jejich tvůrci přihlásili do soutěže Byznys Rebel 2008, jež kterou vyhlašuje mobilní operátor Vodafone. Soutěž je určená firmám, které se snaží odlišit od konkurence tím, že se lépe starají o své zákazníky.

Vodafone  v kategorii Byznys Rebel 2008 hledá takové firmy, které nabízejí výrobky a služby za jiných, pro zákazníky příznivějších podmínek, než je na trhu běžné. Šanci získat ocenění a zajímavé benefity mají například firmy, které neúčtují matoucí příplatky a nelákají lidi na neúplné ceny, ale naopak dávají zákazníkům něco navíc, například poskytují neomezenou záruku nebo nesvazují zákazníky smlouvami.

V hledáčku Vodafonu jsou především malé a střední firmy v regionech, které se snaží ve stále zostřující se konkurenci uspět srozumitelnými výhodami. A tak se mohou hlásit do nové kategorie např. majitelé restaurace, která nabízí řidičům k jídlu nealko nápoj zdarma, videopůjčovny půjčující neomezené množství DVD pouze za měsíční poplatek, či čistírny, které vyperou a vyžehlí košili k obleku zdarma. 

Do soutěže se může jednoduše přihlásit každá firma nebo podnikatel. Stačí do konce července napsat na www.firmaroku.cz v dvou odstavcích, v čem se firma od konkurence odlišuje. Nejzajímavější náměty pak budou v každém regionu oceněny krajským titulem Byznys Rebel. Nejvíce zajímavá firma pak bude ohodnocena celorepublikovou cenou Byznys Rebel 2008.

 

Kategorie Byznys Rebel je součástí podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2008 a Makro Živnostník roku 2008. Garantem prestižních podnikatelských soutěží je Hospodářská komora ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků.

Kontaktní osoba:

Michal Kaderkapress@firmaroku.cz 33
Bělohorská
169 00 Praha 6Tel: 233 014 015GSM: 777 771 084

Čtěte dále:   Ulice Táborská bude v Pelhřimově dva měsíce neprůjezdná

Axl

6 thoughts on “V kraji Vysočina se hledají podnikatelé, kteří se nejlépe starají o své zákazník

  1. Citim lehky osten – nicmene zrovna tento pocin mi prijde v poradku. Mista pred prodejnou jsou PLACENA, tj. pivovar to stoji mesicne nejake penize. Stejne tak si muze kazdy podnikatel ci obcan zaplatit stani pred provozovnou/domem.

   1. Osten tam není. V minulosti jsem musel s basou piv na víkend. pochodovat přes cele náměstí.

    1. pak ve Vas obdivuji slusneho ridice, protoze pokud ja bych nakupoval tuto komoditu, klidne strcim auto i na chodnik. A ktery policista by mi dal pokutu v takto „nalehavem“ pripade 😀 kdy hrozi nebezpeci z prodleni 😉

     1. Policisty bych nechal na pokoji, jejich činnost je zde velmi nevyzpytatelná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Do akce „Pomozte Alánkovi“ se zapojilo 15 základních škol z Vysočiny

Čt Čvc 3 , 2008
Občanské sdružení Nahlas vybralo z více než 2800 obrázků, které přišly na podporu nemocnému Alánkovi Tomasovi od žáků základních škol, deset nejkrásnějších. V obrovské konkurenci dětských výtvarných děl se největším favoritem nakonec stal obrázek Kateřiny Zárubové z Mostu, druhé místo patří Janu Čermákovi z Vojnova Městce a třetí místo obsadila […]

You May Like

Témata