v září nás v kině zase čekají nějaký filmy :-)

4

Helejte se, já vím, že ty moje kecy stejně nikdo nečte a nikoho nezajímá jestli se mi nějakej film líbil nebo ne a co si o něm myslim, ale já si tim masturbuju svoje ego takže se nedá nic dělat, budu ty blbosti psát dál.

Takže co tady máme?
Velkou zelenou obludu Hulka od výborného režiséra Anga Leeho (Tygr a drak, Ledová bouře – z tý jsem byl naprosto nadšen). No komix se mu prý moc nepovedl, alespoň co jsem slyšel, no nic stejně se na to podívám, tenhle režisér mě ještě nezkamal a jsem zvedav jak se s tím vyrovnal. Ono převést komix na plátno není vůbec nic jednoduchého, jak předvedli například více či méně nepovedení X-meni.
Pak by tady byla Zkurvená existence, údajně kultovní dílko (ono co dneska není kultovní, že?) a asi to nejdrsnější co v září uvidíte (teda když na to půjdete).
Telefonní budka – tak to je výbornej filmeček, byl jsem nadšenej. Koneckonců recenzička by se tady měla objevit za pár dní. Takže doporučuju. Jednoznačně.
Rychle a zběsile 2 – viděl jsem cca pět minut, co k tomu víc říc? Masochismus je pěkná věc, ale nic se nemá přehánět a já se tejrám jen do určitý míry.
Jak ztratit kluka v 10 dnech – no tak to jsem zrovna nedávno viděl, nic moc, ale jestli zrovna nehledáte žádný umění tak se to dá, taková romantická komedie. Spíš na video.
Frida – no o tom se tak nějak furt mluví, ale já furt nevím jestli to je dobrý nebo špatný 🙂
28 dní poté – to je docela dobrý sci-fi (teda ono to není ani tak scifi jako spíš katastrofický nebo kdo ví co, každopádně se to odehrává v blízké současnosti – třeba zítra), i když některý části jsou trochu nevyrovnaný. Bavil jsem se o tom s axlem na diskuzi takže jestli chcete vědět víc tak se tam koukněte.
O ostatních filmech nevím zhola nic. No vidíte a je to za náma a ani to nebolelo, co?
P.S. ode dneška už na humpolákovi nebude program jako článek, ale filmy budou přiřazovány k jednotlivým datumům v kalendáři. Takže jestli chcete vědět co se bude dít, tak sledujte kalendář!

kapik

4 thoughts on “v září nás v kině zase čekají nějaký filmy :-)

  1. Jojo, konečně ses rozhoupal. Taky si myslím že bude lepší, když jednotlivé filmy budou v kalendáři než jako program v jednom článku. Good job man, god job!!! 🙂

    1. Hmmm hezky clanek. Ale je zajimave, ze tady at je hezky nebo osklive, tak jsou multikina v patek vecer a v sobotu cely den natriskana az k prasknuti. Ono to asi s tim filmovym prumyslem nebude tak spatne. Alespon v USA.

      1. to vis ze ne, voni maj rozpocty na film jak u programu hvezdnych valek apak se divej, ze navratnost je diskutabilni. Jeden herec v holyvúdským trháku stojí stejně jako všechny český filmy dohromady 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbal z regionu

St Srp 27 , 2003
Výsledky fotbalových soutěží na Humpolecku.

You May Like

Témata