Ve městě platí zákaz podomního prodeje

36

Rada města Humpolce na své schůzi 3. dubna vydala nařízení č. 1/2024 Tržní řád. Nařízení, které vstoupilo v účinnost 19. dubna, vymezuje podmínky pro prodej zboží a poskytování služeb mimo provozovnu.

A mimo jiné nově zakazuje pochůzkový a podomní prodej. Zákazem podomního prodeje chce město Humpolec ochránit obyvatele před zpravidla nekalými obchodními praktikami podomních
prodejců. Kontrolu dodržování nařízení budou provádět osoby pověřené městským úřadem. Za porušení nařízení hrozí sankce uložené v přestupkovém řízení.

Čtěte dále:   5. zasedání zastupitelstva města, 28.6.2023

Axl

36 thoughts on “Ve městě platí zákaz podomního prodeje

 1. Tak to má vypadat, když vedení města myslí na své obyvatele.
  Konečně to někoho napadlo, že je zde skupina obyvatel, která potřebuje ochránit před lidmi co se neštítí okrást starou babičku.

  Tisíckráte lepší než nic neříkající město pro byznys

  Hugo, ANO, Piráti👍👍👍👍👍👍

  1. A kontrolovat to budou osoby pověřené městským úřadem. Lepší fór už jsem dlouho neslyšel. 🙂

 2. Petra Hlozkova z uradu vypravi, jak si Bernard uzavre Masarykovu ulici na rok a jak mu to schvaluje. Co tam chce budovat ?

   1. Nikdo se na zadek před ním neposadí. Ano, vybudoval značku,ano pozvedl pivovar, ale nezblázním se z toho.

  1. Jak může bernard něco budovat v ulici Masarykova, když tam pivovaru naštěstí patří jen spodní vjezd do areálu?!

 3. Jsou projekty o kterých se tu mluví a město je blokuje nebo je ponechává ,, kulantně,, bez odpovědí a pak jsou takové o kterých nikdo vědět nemá k realizaci.
  Ať žije město pro byznys.

   1. Jednoznačně má na mysli baráky na Rozkoši.
    Dost se tu o tom psalo, ale z města žádné zprávy nejsou.

    1. Pokud nemá soukromý developer vykoupené pozemky,co může k tomu město říkat??
     Kupovat je určitě nebude

     1. Celé je to soukromá akce. Tak si myslím, že jestli soukromník nechal nakreslit nějakou studii, tak tohle má nějakým stylem asi vyřešené a tak by město mělo vystoupit ze své komfortní zóny mlčení a říct jak se věci mají nebo kde je problém. Pak je to tu jen o dohadech, kdy se jen těžko poznává co se zakládá na skutečnosti.

     2. Dobrý den pane Frrr, jsem rád, že se účastníte diskuze jako osoba, která se arichitekturou zabývá a měl bych na vás dotaz.
      Jak byste to nakreslil vy, kdybyste byl osloven.
      Zkrátka, kde konkrétně Vy vidíte největší problém. Děkuji.

     3. Zklamu Vás, respektive Vám takto nedokážu odpovědět – neexistuje žádná univerzální kuchařka, kde něco „zamícháte“ a ona Vám z toho automaticky vypadne studie. Samozřejmě jsou nějaká obecná pravidla, jenže nedílnou součástí jsou požadavky investora, pro kterého děláte a které já neznám (většinou to bývá tak, že chce ideálně stavět v první etapě na ploše, kterou vlastní a dát tam maximální kapacitu možného !) což na druhou stranu není nelogické, pokud někdo něco platí a chce z toho zisk) a dále limity území – ty si sice dokážu nastudovat, na druhou stranu, proč bych to měl dělat.

      frrrr

 4. To je pro Rozkoš/ Vilémov neskutečný krok vpřed.
  Jen nechápu na listu 01.9 ty červené plochy značené jako p 60.

  1. Byl by to takový krok vpřed, že by s tím většina místních obyvatel mč. nesouhlasila! Zeptejte se předsedy Vyvadilové, jaký na to mají místní názor… Už tak, že jim chtějí pod okny dělat stoupací pruh!!!

   1. To by mě zajímalo také jaký názor na to mají obyvatelé z obou obcí….

    P. Vyvadilová jestli má pod kloboukem, tak by na tom mohla získat tolik, že si to možná sama ani neuvědomuje.

 5. To se nam pry v HU objevil nesvar s falesnymi listky? To by me zajimalo, jestli je to nejaky Humpolak nebo nekdo cizi. Vubec nechapu, jak se vlastne nekdo na takovyho cloveka dostane. V hospode se preci listky nekupujou…..

     1. Beránek? Jako Lukáš Beránek? Tomu neni 34. Možná 44. Tenhle?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zubařka v Humpolci. Dosud působila v Praze, ordinaci bylo třeba upravit

Po Kvě 13 , 2024
Už brzy začne v Humpolci ordinovat nová zubařka. Jejích služeb budou moci lidé využít v poliklinice na Masarykově ulici od třetího června. Deník zjistil o příchodu zubařky podrobnosti i to, že by do Humpolce mohli přijít i další lékaři. Čtěte dále:   5. zasedání zastupitelstva města, 28.6.2023

You May Like

Témata