Věci odložené v zaparkovaných autech lákají zloděje. Svědčí o tom hned několik případů z druhého prosincového týdne.

Zřejmě k prvnímu případu došlo v Humpolci. „Dosud nezjištěný pachatel vnikl v přesně nezjištěnou dobu, pravděpodobně v pondělí 6. prosince v odpoledních hodinách v Humpolci v ulici Na Skalce do zaparkovaného VW Golf,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Zloděj po rozbití okénka u řidiče odcizil kabelku s peněženkou a mobilním telefonem. „Majitelce kabelky vznikla krádeží škoda v celkové výši třicet tisíc korun,“ řekla Čírtková s tím, že žena má navíc zbytečné starosti s vyřizováním nových dokladů.

Podobný případ pak evidují policisté z Náměště nad Oslavou. Tam v úterý 7. prosince v podvečerních hodinách zmizel z auta zaparkovaného v Třebíčské ulici batoh s notebookem, nabíječkou a dalším příslušenstvím. Škoda přesahuje 33 tisíc korun.

Krádež nářadí pak řeší policisté z Velkého Meziříčí. Do nedostatečně zajištěné dodávky Ford Tranzit se na odstavném parkovišti ve Velké Bíteši dostal neznámý pachatel. Ke krádeži došlo v přesně nezjištěné době, zřejmě však v průběhu pondělního dopoledne. „Z vozidla zmizel vysavač značky Hilti, tmelová pistole a podlahová bruska. Majiteli vznikla krádeží škoda v celkové výši 37 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí.

Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/notebook-kabelka-i-naradi-veci-z-aut-se-na-vysocine-ztraceji-ve-velkem-20211210.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Karel Janoušek: Kraj má ve správě majetek za 32 miliard korun. Chystá výstavbu hospice nebo parkovacích domů pro nemocnice

Út Pro 14 , 2021
V Humpolci bude nová výjezdová stanice. Péče o majetek Kraje Vysočina spadá v tomto volebním období do kompetencí Karla Janouška. Je to on, kdo má poslední a také nejdůležitější slovo v určení investičních priorit kraje.
Karel Janoušek: Kraj má ve správě majetek za 32 miliard korun. Chystá výstavbu hospice nebo parkovacích domů pro nemocnice

You May Like

Témata