Víkendové nehody na silnicích

2

Přeražený sloup veřejného osvětlení a auto bez šoféra zůstalo v sobotu nad ránem v humpolecké Lužické ulici. Dosud neznámý řidič vrazil autem BMW 325 do pouliční lampy u Penny Marketu směrem na Budíkov. Místo, aby ohlásil policistům poškození veřejného osvětlení, z místa karambolu utekl.

Vážná nehoda uzavřela v neděli kolem třetí hodiny odpoledne hlavní dopravní tepnu mezi Humpolcem a Pelhřimovem. Na rovince mezi Velkým Rybníkem a Komorovicemi se srazila tři auta. Dva lidé skončili s vážným zraněním v nemocnici, dalších šest utrpělo lehčí úraz. Kromě zraněných osob museli hasiči na místě nehody z jednoho havarovaného auta vyprostit také zraněného psa, kterého odvezli ve vážném stavu k veterináři.


 


Policie během vyšetřování zcela uzavřela silnici a dopravu odkláněla po vedlejších komunikacích. Vyšetřující policisté prozatím nezveřejnili příčinu havárie ani jejího viníka, ale pravděpodobné je, že jedno z aut dostalo na vlhké vozovce smyk. Vzhledem ke stavu a podobě zdemolovaných aut vše nasvědčuje těžké čelní srážce dvou vozů, třetí utržil zdrcující boční ránu.


 


Fotografie z místa nehody a video ze záchrany zraněného psa si můžete prohlédnout zde:


http://www.i-vysocina.cz/zpravodajstvi-pelhrimovsko/pri-nehode-mezi-pelhrimovem-a-humpolcem-se-zranilo-8-lidi-2009-02-08.html

Čtěte dále:   Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

myska

2 thoughts on “Víkendové nehody na silnicích

  1. Podle videa z akce je prý „OSUM zraněných“… jen jesltli se reportéřy nepřepočýtaly……:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nejvyšší Čech si zahrál ve filmu

Po Úno 9 , 2009
Nejvyšší Čech, Tomáš Pustina z Rozkoše u Humpolce, ztvárnil jednu z důležitých rolí v novém česko-slovenském filmu „Hodinu nevíš“ režiséra Dana Svátka. Film je inspirovaný skutečnými událostmi série heparinových vražd v havlíčkobrodské nemocnici. Čtěte dále:   Opilý řidič naboural v Humpolci jiné auto při parkování. Muže zradil odhad

You May Like

Témata