Z deníku Policie

6

Dvanáct řidičů pod vlivem návykových látek za víkend. Muži budili veřejné pohoršení, skončili na záchytce.

PELHŘIMOVSKO: Policisté zjistili u pěti řidičů alkohol, u sedmi jiné návykové látky 

Hned dvanáct řidičů, kteří byli pod vlivem návykové látky, kontrolovali o uplynulém víkendu policisté na Pelhřimovsku.
 
Od pátku do časného pondělního rána při dopravních kontrolách zjistili celkem pět řidičů pod vlivem alkoholu, u dalších sedmi byl pozitivní test na jiné návykové látky. Nejvíce nadýchal šedesátiletý řidič felicie v sobotu v obci Žirovnice a to 1,67 promile alkoholu. O něco méně, 1,63 promile, nadýchal čtyřiačtyřicetiletý řidič seatu v pátek v Kamenici nad Lipou.
 
U sedmi řidičů policisté zjistili přítomnost jiných návykových látek a to marihuany a amfetaminu. U tří řidičů byl test pozitivní na obě tyto látky, třiatřicetiletý řidič, kterého policisté kontrolovali v Pelhřimově, navíc nemá žádné řidičské oprávnění.
 
Všemi uvedenými případy se policisté dále zabývají.

PELHŘIMOVSKO: Oba nadýchali přes tři promile 

Hned dva muže, kteří minulý čtvrtek v Humpolci pod vlivem alkoholu budili veřejné pohoršení, převezli policisté na protialkoholní záchytnou stanici.
 
V prvním případě ležel dvaatřicetiletý muž po jedenácté hodině dopoledne na chodníku u supermarketu v Lužické ulici. Vlivem podnapilosti nebyl schopen ani stát na nohou. Provedenou dechovou zkouškou na alkohol mu policisté naměřili 3,02 promile.
 
Oznámení o dalším opilci přijali policisté krátce před půl pátou odpoledne. Čtyřiačtyřicetiletý muž ležel v parku Stromovka a také on nebyl schopen vstát a z místa odejít. Při dechové zkoušce nadýchal 3,76 promile.
 
Oba muže převezli policisté do jihlavské protialkoholní záchytné stanice. Protože svým jednáním vzbudili veřejné pohoršení, jsou navíc podezřelí z přestupku proti občanskému soužití a hrozí jim pokuta do jednoho tisíce korun.
Čtěte dále:   Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

Petr

6 thoughts on “Z deníku Policie

 1. A je to tady, začalo pěkně, tak bude mít Stromovka pré….kdy už tomu udělá město konec, přece to takto nejde do nekonečna, je to rok co rok horší a to je v parku hrřiště pro deti a nejvíc mě každý rok překvapuje, když tam SVČ pořádá den dětí, kdo ví kde co leží v trávě a dětičky si tam hrají, možná by to chtělo vybrat lepší místo….

  1. Ať jim město vyčlení nějaký kus parku, Třeba u Dočkalova hotelu a stromovka bude volná, jenže tam není obchod kde by mohli krást víno

  2. Den dětí letos bude v parku v Podhradu. Zřejmě ale z jiných, než hygienických důvodů, protože tam pro změnu své psí miláčky venčí spousta páníčků.

   1. Jsou města kde na bezďáka nenarazíš, protože nemá jistotu že se mu nezačnou zapalovat lýtka 🙂 .

    A kdo neuklidí .ovno po svým psovi, tak mu v tom hned na místě vymáchat držku.

    1. Na bezdomovce se bohužel narazí v každém městě, někde zrovna neokupují parky,někde třeba nádraží.
     To víte dań za svoboděnku se někde prostě projeví.

     1. Hlavně si neplést svoboděnku s anarchií. Doporučuji navštívit třeba Švýcarsko. Nešlápněš tam do psího výkalu a také ožralé odpadky nikde neobtěžují. Přes to tam mají lidé svobodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Májales 2013 v Humpolci za námi...

So Kvě 4 , 2013
V pátek, 3.5. 2013 se na Horním Nám. v Humpolci uskutečnil již tradiční Majáles. Čtěte dále:   Pozor na podvodníky

You May Like

Témata