Přepadení v Kelt baru

V úterý 27. dubna v 5:52 hodin vstoupil dosud neznámý muž, který byl maskovaný bundou s kapucí a silonovou punčochou ve spodní části obličeje, do Kelt Baru v Humpolci.

Muž přistoupil k baru, kde po barmance požadoval peníze. Následně z pootevřené zásuvky za barem vzal kasírtašku s finanční hotovostí a chtěl prostor opustit. Dva hosté baru okamžitě zareagovali a pokusili se muže zastavit. Pachatel vytáhl nůž a pod pohrůžkou použití nože se dožadoval odchodu z baru. Hosté se muže opětovně pokusili zastavit, došlo mezi nimi k vzájemnému napadení. Bohužel pachatel se hostům vytrhl a utekl směrem do vilové části města ulicí Panskodomská. Oba zasahující hosté byli lehce zraněni, jejich zranění si vyžádalo ošetření.


Během potyčky mezi muži a následnému útěku pachatele, došlo ke ztrátě kasírtašky, která zůstala ležet na zemi. Pachatel si odnesl z baru dva tisíce korun.


 


Popis pachatele:
Muž vysoký 170 centimetrů, štíhlé postavy, světlejší typ, ve věku 18 až 30 let, na sobě měl bundu s kapucí a silonovou punčochu ve spodní části obličeje, mluvil česky bez přízvuku. Svědci mohou jakékoliv informace související s tímto případem poskytnout na linku tísňového volání 158 nebo na telefonní číslo 974 274 332.(Zdroj: www.policie.cz )

Čtěte dále:   Po srážce aut v Humpolci skončili dva lidé v nemocnici

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec bude mít nový kruhový objezd

Po Kvě 3 , 2010
Nepřehledná křižovatka na Tyršově náměstí v Humpolci se tento rok začne měnit v kruhový objezd. Zastupitelé města se rozhodli její podobu, kterou navrhl ještě architekt Josef Gočár, od základu změnit, od čehož si slibují větší bezpečnost zejména pro školáky. Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil sedl za volant, […]

You May Like

Témata