Veřejné bruslení v lednu

14

Program veřejného bruslení na zimním stadionu v Humpolci. Bohužel, v lednu si na stadiomnu zabruslímě až koncem příštího týdne. Takže snad vyjde počasí a tento víkend to pujde alespoň na rybnících.

Sobota 16.1. 14.30 – 15.30
čtvrtek 21.1. 14.30 – 15.30
Pátek 22.1. 14.30 – 15.30
čtvrtek 28.1. 14.30 – 15.30
Pátek 29.1. 10.00 – 11.00 14.30 – 15.30
Neděle 31.1. 14.15 – 15.15

Vstupné : dospělí – 25 Kč, studenti a důchodci – 20 Kč, děti od 6 do 15 let – 15 Kč

Čtěte dále:   Derby o krále Humpolecka rozhodl Och. Utkání sledovalo 862 diváků

Axl

14 thoughts on “Veřejné bruslení v lednu

 1. Tak dvě hodiny týdně veřejného bruslení by fakt neškodily.Docela mě štve,že skoro 14 dnů si nemůžu jít zabruslit.
  Ala

 2. Pořád nechápu, proč má přednost před veřejným bruslením (dále VB) třeba takový zápas „Kochánov – Jiřín“, nebo tréninky D mužstva ze Světlé nad Sázavou, které jsou pro místní úplně o ničem. Ale chápu, že provozovatel je soukromník a přednost dává tomu, kdo zaplatí víc (i když po započtení dotací z městského rozpočtu…)

  Navíc, když by páni Hynek, Červenka a spol. chtěli, tak může být veřejné bruslení každý den. Na rozpise obsazenosti haly pro 2. kalendářní týden je krásně vidět, že ve všední dny je plno vždy od 15:30, čili veřejné bruslení by klidně mohlo být od 14:15 do 15:15.

  Ale zřejmě proč by se snažili, když dotaci od města dostanou tak jako tak.

  A občané? Buď se stanou hokejisty, nebo se musí smířit s průměrnými ubohými 3 hodinami týdně (výpočet vychází z období 11. – 31.1., kdy bude 9 hodin VB viz web: http://www.hokejhumpolec.estranky.cz/stranka/verejne-brusleni)

  Mimochodem docela by mě zajímalo, jak to dělají v HB, kde je VB víc hodin a vybíraní za něj nižší cenu. Asi holt víc vydělávají na pronájmu celé haly, jinak by k nám těžko jezdili krasobruslaři z HB.

   1. Pane Š(eráku?), autor možná zmiňoval finanční prostředky z městského rozpočtu koupališti, které rovněž provozujete. A navíc souhlasím s tím, že by mělo být vypsáno více hodin pro veřejné bruslení. Neměli byste hledět jen na peníze, stadion se stavěl téměř jako veřejná služba (s ohledem na to, kolik stál).

    1. Aha, já měl za to že se bavíme o zimáku..
     Myslím ,že ZS je využíván širokou veřejností dostatečně,ono i v těch 30 – 40 hoby týmech hrají občané města a okolí,to jen pro příklad..
     Jo a chcete-li v diskuzi pokračovat,bylo by vhodné se podepsat,jinak nehodlám pokračovat já..F.Š.

  1. Že by týden nebylo veřejné bruslení se stalo poprvé v historii ZS v Humpolci. Je to chyba, ale stalo se. Bylo to poprvé a naposled. Mimochodem od 22.12.do 2.1.bylo celkem 20(!!) hodin veřejného bruslení. Vzali jsme na náš ZS solidárně v této sezóně 3 týmy Světlé n.S. (D=dorost), kde se letos staví nová hala. Zrovna v minulém týdnu musel být odehrán 1 zápas. Co se týče HB – za prvé žákovské týmy trénují v rámci školní výuky (všichni chodí do sportovní školy). Pak se odpoledne uvolňují hodiny. Za 2.Nehraje tam tolik týmů hobby ligy (v Humpolci 30 týmů). Za 3.O Světlé jsem se již zmínil. Je to dočasné na tuto sezónu. Co se týče dotací – ZS nedostává ŽÁDNÉ dotace na provoz. Město dává dotace pro oddíl LH TJ Jiskra stejně jako je dává ostatním sportovním oddílům a klubům. Všechny peníze z města do ZS jsou investičního charakteru. Nejsou určeny na energie, mzdy ani režii. Využití ZS v Humpolci je na 100% – jen pro ilustraci v r.2005 se začínal provoz v říjnu,r.2009 v červenci. V r.2005 hrálo podnikové ligy 8 týmů, nyní 30. Školy v r.2010 obsadí 10 hodin týdně. Odd.LH měl 3 týmy, které hrály doma max.1 zápas týdně+ 1 turnaj ročně, nyní 3 zápasy týdně+ 2 turnaje ročně. Bruslí se od rána někdy až do půlnoci. V podstatě tyto vášně vznikly kvůli jednomu týdnu a když to přeženu jedné hodině veřejného bruslení, což se mi zdá trochu zbytečné. S pozdravem J.Hynek

   1. Dvacet hodin mezi svátky je chválihodné, ale to je asi tak všechno. Když dáte o víkendu přednost zápasu před veřejným bruslení a ani to nenapíšete na stránky, aby se tam lidi zbytečně nehnali. To jste trochu prokoučovali.
    Kdo dostává od města 250 papírů na rolbu? ZS a nebo LH TJ Jiskra a těch dalších asi 350 na provoz kdo ????
    Měla by na vás přijít kontrola. Co by asi říkali na ty vstupenky co dáváte jak bába v šatně. Jen s cenou, bez razítka…

     1. A co řeknete, pane Šeráku, na částku 412,3 tis. Kč, které dostala, resp. získá Vaše společnost Zimní stadion Humpolec, s. r. o., z městského rozpočtu v r. 2009, resp. 2010? A to platí i o nájmu rolby v absolutní částce 252 tis. Kč ročně a o příspěvku 650,3 tis. Kč na koupaliště a přilehlá sportoviště. Ať žije neviditelná ruka trhu. Adam Smith se musí otáčet! TV

     2. Víte co,dejte si dohromady nějaké podklady pro ty Vaše statisíce,kterými tady nesmyslně házíte a přijďte nám je na ZS „osvětlit“,rádi se s Vámi „pobavíme“ ,my bychom Vám zase reálně vysvětlili jaké peníze a za co naše společnost dostává,ale to byste musel vylézt z anonymity,tak to asi neklapne ,co pane Štěkálku..??
      F.Š.

     3. Stačí nahlédnout do rozpočtu města, který je k dispozici na webových stránkách!

     4. Máte pomotané výdaje na provoz s investicemi na údržbu majetku města..takže hrušky s jablkama..potom vidíte tyto horentní částky..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lidé dnes již neznají, jak může mléko dobře chutnat

Po Led 11 , 2010
Rozhovor s ing. Květou Mošnovou, spolumajitelkou rodinné farmy na Vystrkově – exkluzivně pro čtenáře Humpoláka. Čtěte dále:   Humpolecký autokros v televizi

You May Like

Témata