Vrm, vrm mazlíčkové (Holky kupujte plejstejšny)

6

Stejně jako pohádky, konzole nejsou jen pro děti, to jsme věděli. Výrobci to vědí stopro. Nevíme jestli je níže popsané použití napadlo, ale velmi pravděpodobně to jsou prasáci jako všichni, takže určitě.

Používání herního zařízení k fyzické stimulaci totiž není záležitost jen pro „Spiklence slasti“ nebo Cronenberga. A kupodivu, děvčata v tomto patriachálním gamesnictví jednou něco vyhrála – technologii umožňující rozdunění a vibraci ovladačů. Chlapci si sice mohou pohrávat s až příliš pevnými bantamy Lary Croft, leč obrazovka ja tááák studená.
„Škoda jen, že vibrace nejsou pěkně pravidelné, ale jen sporadické. Taky je problém zároveň hrát a používat ovladač k hrám tam dole. Na tohle (i když ne moc na nic jinýho) je dobrá hra Halo, protože si můžu zalézt někam do rohu a neomezenou municí se úplně ´vystřílet´. Čím víc zabíjím, tím sem vlhčí,“ svěřila se nám jedna experimentátorka. „Co se týče tvarů, Xbox není zrovna ideální. Totálně mě ale dostal Trance Vibrator na PS2, protože ten snad ani jinou než masturbační fci nemá! Snadno vklouzne pod sukni nebo kalhotky, dodávají ho s ochranou ´rukavicí´, kterou můžu prát, a pravidelný pulzující rytmus je intenzivnější jak se posouvám ve hře. Tyjo, na konci jsem se svíjela na zemi!“.
Šance pro zachování druhu ale je. „Nejlepší to bylo poprvé s mým klukem. Já měla ´vibrátor´a on normální ovladač. Za chvíli jsem odpadla, lehla jsem si a nechala ho hrát. Občas jsem se jen jako ze sna ozvala: Můžeš jít do tý druhý arey? Tam se mi moc líbílo.“

Sorry, ale tohle jsem prostě musel hodit na web, i když jsem to celé sprostě obšleh z posledního Živlu.

kapik

6 thoughts on “Vrm, vrm mazlíčkové (Holky kupujte plejstejšny)

    1. jaké porno pane (nebo paní, slečno) anonymní. ani jedna vulgarita v celém článku (si myslim)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koně , koně , koně...

So Čvc 26 , 2003
Humpolák dnes navštívil Mezinárodní závody všestrannosti CCI , které právě probíhají v Humpolci…

You May Like

Témata