Výběrové řízení v rámci Ekonomického odboru MěÚ Humpolec

32

Tajemník Městského úřadu Humpolec vyhlašuje výběrové řízení na pozici úřednice/úředník pro zajišťování výkonu veřejné správy na úseku správy daní a poplatků a pokladny v rámci Ekonomického odboru MěÚ Humpolec. Celé znění výběrového řízení si můžete ve formátu PDF stáhnout na adrese: http://www.mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=4932&id_dokumenty=223171&n=vyberove%2Drizeni

Čtěte dále:   4. zasedání zastupitelstva města, usnesení, zápis a video

Axl

32 thoughts on “Výběrové řízení v rámci Ekonomického odboru MěÚ Humpolec

 1. No jo, ta původní pracovnice rozkradla co mohla, tak teď úřad hledá novou. Doufejme, že bude poctivější !

   1. O zpronevěru poměrně velkého rozsahu. A bohužel to byly peníze vybrané od nás občanů města.

    1. No to snad je vrchol co pan starosta??? to si delate srandu z lidi za ty penize co tam berou??? hned zvernit nahlasit policii a vse oznamit obcanum jste tam snad pro lidi???? tak pane Kucera chcem slyset pravdu!!!!!!!!

 2. Tak paní Bee-ová byla pilná jako včelička ! Ale bohužel si nosila do úlu cizí peníze. Jak je možné, že jí to tak dlouho procházelo ? Jak funguje na MU kontrola a co dělali její nadřízení ? Doufáme, že to vedení města řáně prošetří a následně podá k Policii ČR a ne že to zamete pod koberec jako u úředníka z odboru dopravy před pár lety !

 3. Mě by zajímalo jak je možné že paní Bee-ová má na svém autě i na autech celé své rodiny protekční (kmotrovské) SPZ. Jsem zvědav jak tuto záležitost vysvětlí úředníci na odboru dopravy. Doufejme že se jejím úlem na dalších pár let stane Světlá nad Sázavou a úředníci na MěÚ Humpolec budou pracovat poctivěji.

   1. Ať si jezdí včem chce? …. Tak se schválně podívejte včom si ta paní a její rodina jezdí a budete se divit !!!!!!!!

 4. Jsem překvapen co se děje v našem městě. TV NOVA by z toho udělala zcela jistě zajímavou reportáž.

  1. Tím že město nekomunikuje si, samo říká o to, aby se to do televize opravdu dostalo! Nikdo nic neví, oficiální stanovistko žádné a my, kteří řádně platíme poplatky, se nemáme ani šanci dozvědět co se s nima děje! Respektive co se děje s lidma, kteří je ukradli!

 5. tak aspoň, že ta druhá pracovnice v tom nejela s ní a je poctivá! je pravda, že ta se na mne vždy usměje, je příjemná a rychlá k tomu 🙂

   1. Nevím, ale kdyby jela, předpokládám, že už tam nesedí… Co jsem slyšel, tak to není jen tak ukradení lízátka, ale už pořádný průser, který už nezůstane jen mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem.

  1. myslíte paní Black? Příjemná a rychlá třeba, ale překroucených polopravd a lží šíří, až to není hezký…. a prsty má také dlouhé, jen se nebojte…
   no doufejme, že bude poctivější, než její slavná sestra….

   1. O té paní z úřadu toho zase tolik nevím, za to o její sestře ano. To o tom, že kradla je pouhý výmysl! Žádné kamerové záznamy neexistují a k rozvázání pracovního poměru došlo z důvodu toho, že si našla jinou práci. Pracovní poměr byl rozvázán dohodou a ten se v případě krádeže takhe rozhodně nerozvazuje.

    Takže milá osobo, než začnete šířit překroucené polopravdy a lži, tak si radši zameťte před svým prahem.

     1. A když člověk krade, tak se PP rozvazuje dohodou? To slyším prvně 🙂

     1. Je to ubohé, někoho obviňovat, když nikdo neví jak to je a ještě trapnější je do toho zatahovat zbytek rodiny.

    1. Tak pokud se dobře pamatuji, pracovní poměr byl „rozvázán“ v okamžiku, kdy paní vedoucí nepostřehla, že jsou v objektu přeinstalované kamery a do poslední chvíle se štkala, že za nic nemůže. Poté se na pár týdnů uklidila stranou a až za dlouho dostala tu „jinou práci“.
     V žádném případě nebudu šířit překroucené polopravdy a lži, budu-li konstatovat, že morálně naprosto selhala a pár lahví vína a šišek salámu jí stály za to, aby šmelila celý kolektiv.

  1. No jestli nebude a zametou to zase pod koberec, tak to už bude vrchol všeho a hlavně to bude návod pro další úředníky, že v Humpolci na úřadě je možno beztrestně krást. Ona totiž i p. Bee-ová je vlastně obětí šlendriánského řešení případu úřadníka z odboru dopravy v minulosti. Protože si „chudinka“ myslela, že tak jako u něho bude stačit peníze vrátit a nic se nebude dít ! Věřím tomu, že kdyby byl tehdy tento pán předán Policii ČR, tak se tento případ už nestal.

 6. Je to nechutné a hanebné. Pracovníci našeho městského úřadu rozkrádají peníze našich spoluobčanů a námi volení zástupci města mlčí a mlčí. Co si o tom lze myslet?

 7. Nevim proč se k tomu tady vyjadřujete, když nikdo nevíte, kde je pravda a jak to doopravdy je. Měli by jste počkat, až se k tomu vyjádří a nějakým způsobem postaví město. Soudit někoho podle toho, co kdo někde řekl, aniž by věděl, jak to bylo, je trapné. Jedna bába povídala a městem se šíří jeden nesmysl za druhým. Myslím, že není důvod tady někoho jmenovat a obviňovat, zatim je na to dost brzy.

  1. Ano, konečně správný názor! Nikdo nic pořádně nevíme a co to bylo za částku, proč, jak a další otázky ví určitě vedení města a oficiální stanovisko časem vypluje na povrch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec láká další investory

Čt Srp 23 , 2012
Průmyslová zóna CTPark Invest v Humpolci se rozrůstá. Během září bude dokončena stavba skladovacích prostor pro firmu Valeo a kromě toho se plánuje výstavba nové výrobní haly se sklady pro jinou společnost. Čtěte dále:   Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

You May Like

Témata