Vyjádření k existencí sítí i na stránkách Kraje Vysočina.

Nově je možno využít tuto službu i na stránkách Kraje vysočina – http://vyjadreni.kr-vysocina.cz.

Více viz odkazy dole na konci stránky.

Služba e-UtilityReport pomáhá stavebníkům v Humpolci

Město Humpolec nabízí svým občanům novou bezplatnou službu mající za cíl zjednodušit agendu spojenou s procesem “vyjádření k existenci sítí“.

Na webových stránkách města (www.mesto-humpolec.cz) byl zřízen odkaz pro přístup k aplikaci e-UtilityReport, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření „Žádosti o vyjádření k existenci sítí“. Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem správcům inženýrských sítí, kteří jsou pro dané území aktivně zapojeni do služby. Pro ostatní správce inženýrských sítí, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí touto formou, jsou vygenerovány PDF soubory pro možnost vytištění a doručení svépomocí. Vytvořená žádost je v souladu s platnou legislativou.

Ve spolupráci s provozovatelem služby (firma HRDLIČKA spol. s r.o.) byl pro působnost našeho stavebního úřadu sestaven tzv. registr správců, což je aktuální seznam správců, jejichž inženýrské sítě se na daném území vyskytují.

Služba e-UtilityReport je pro žadatele elegantní, rychlý a bezplatný způsob, jak podat žádost o vyjádření správcům inženýrských sítí tak, aby nikdo nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně.

K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky. Více informací o službě a dalších připojených městech se dozvíte na https://mawis.eu/utilityreport/.

e-UtilityReport – Elegantní řešení pro podání žádosti o vyjádření k existenci sítí

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stoly se prohýbaly pod jelity, bůčkem i tlačenkou. V Humpolci vystrojili hody

Út Úno 14 , 2023
Po třech letech se v sobotu 11. února na Horní náměstí do Humpolce vrátily Humpolecké zabijačkové hody. Při pohledu na jitrnice, jelítka, prejt, tlačenku nebo uzené dobroty se sbíhaly sliny. Podívejte se, jak celou atmosféru zachytil svým objektivem David Tichý.
Stoly se prohýbaly pod jelity, bůčkem i tlačenkou. V Humpolci vystrojili hody

You May Like

Témata