Výpadek

2

Omlouváme se čtenářům. Humpoláka postihl technický problém někdy 23.12. Přesně v době, kdy redakce baští cukroví, kapra se salátem, koukáme na pohádky v TV  a nikdo není v místě, kde by mohl rychle reagovat.

Zatím je opraven následek. Neznáme příčinu, pokud by si to zase lehlo, nezlobte se na nás. Časem najdeme a ozáplatujeme i tu chybku v základech.

Čtěte dále:   Daniel Šimek z Humpolce zdolá Mont Blanc. Pomůže hemofilikům

2 thoughts on “Výpadek

  1. Ale Františku! Nedělej si z nás šoufky. My přece všichni víme, že jsi to sestřelil naschvál sám, aby tady byl po tom osmém zasedání zastupitelstva o Vánocích alespoň klid. A díky za to!!! 😀

  2. No … pravda je takova, ze mocne sily ze zakulisi obratem, po volbe vedeni mesta aktivovaly armadu hackeru a odpojily Humpolak od internetu.

    Ja nebyl na zadnem vanocnim vylete na Severu, ale drzeli me v temnem sklepeni nejmenovaneho humpoleckeho domu, daleko od vsech internetovych pripojek.

    Temna doba nastava 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Starostou Humpolce se stal dosavadní místostarosta Petr Machek. Ruku pro něj zvedlo 12 z 21 zastupitelů

Út Led 2 , 2024
Po bezmála dvou měsících má Humpolec opět starostu. Stal se jím dosavadní místostarosta Petr Machek (Humpolec GO). Na středečním zasedání zastupitelstva obdržel v tajné volbě hlas od 12 z celkem 21 přítomných zastupitelů. Zbylých devět hlasů dali zástupci města Karlu Kratochvílovi z opoziční ODS. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: […]

You May Like

Témata