WWW.I-VYSOCINA.CZ informuje

Dovolujeme si vás informovat o vysílání 1. internetové televize na Vysočině, která vám dnes od 20:00 hodin exkluzivně přinese nesestříhaný záznam tiskové konference Rady kraje Vysočina k záměně miminek v Třebíčské nemocnici.

Čtvrtek 18.10.2007 od 20 hod.  záznam TK zde:    1. internetová televize na Vysočině


 


Informační televizní kanál i-Vysočina.cz přináší aktuální dění z Vysočiny nejen pro obyvatele regionu, ale i návštěvníky Vysočiny. Obsahem jsou nejen aktuality z regionu, ale také stálé informace o Vysočině, turistických lokalitách, historii a praktické informace pro čtenáře i diváky. Návštěvníkům stránek jsou přinášeny také servisy v podobě dopravního zpravodajství, rezervace nejlevnějších letenek, bezplatnou inzerci či katalog firem. Nechybí ani aktuální sportovní výsledky a komentáře k aktuálnímu dění.

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - iDNES.cz: Humpolec převezme a opraví sportoviště Jiskry. První bude sportovní hala

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tip na výlet - Křemešník

Pá Říj 19 , 2007
V našem dnešním tipu na výlet nebudeme cestovat nikam daleko. Vypravíme se na nedaleký vrch Křemešník u Pelhřimova (765 m.n.m.) – nejvyšší vrchol Pelhřimovska – a do jeho přírodní rezervace. Pokud jste tu byly naposledy jako já před patnácti lety, budete překvapeni, jak nádherné místo to je a budete unešeni […]

You May Like

Témata