Z deníku humpolecké policie

Policejní komisař sdělil dvacetiletému mladíkovi z Humpolce obvinění z trestného činu nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů.

Mladík na různých místech od září 2007 do srpna 2008 celkem v 31 případech prodal čtyřem osobám mladším osmnácti let marihuanu za celkovou částku 5 tisíc korun. Dále ve 30 případech hašiš za částku 7500 korun a v 10 případech pervitin za celkovou částku 1400 korun.


V neděli 16.listopadu se v odpoledních hodinách stala nehoda v Humpolci na sjezdu z dálnice. Čtyřiadvacetiletá řidička vozidla Chevrolet Aveo jela po sjezdu z dálnice D1 ve směru od Prahy. Na křižovatce se silnicí I/34 nedala přednost v jízdě po hlavní silnici jedoucímu automobilu Citroen C3 s přívěsem, který jel po silnici I/34 ve směru od Pelhřimova na Humpolec, a došlo ke střetu vozidel v prostoru křižovatky. Ke zranění osob nedošlo, hmotná škoda však činí 90 tisíc korun. Dechová zkouška na alkohol byla negativní.


O tom, že nechávat si v autě hotovost a doklady nepatří mezi dobré nápady, se přesvědčil řidič Mercedesu Vito. V pátek 14.11. si z jeho vozidla zaparkovaného v Humpolci odnesl neznámý zloděj peněženku i s doklady a platebními kartami. Chvilka nepozornosti tak stála majitele portmonky nemalou částku 44 500 Kč.


(Zdroj: www.mvcr.cz )

Čtěte dále:   Rychlost 229 km/h: jízda sporťáku skončila na dálnici u Humpolce

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pojednání o obžerství psů

Čt Lis 20 , 2008
Tuhle jsem četla, že člověk je jediným tvorem z živočišné říše, který provozuje obžerství. Každý jiný živočich prý konzumuje potravu jen do té doby než ukojí svůj hlad. „Žádný pes,“ psalo se v článku, „si po té, co je nasycen, nedává ještě moučník.“ A že bychom si my lidé jako […]

You May Like

Témata