Zapálili autobazar u Humpolce. Nebezpeční žháři se obrátili na soud s dovoláním

2

Organizovaná skupina nebezpečných žhářů, kteří mají na svědomí zapálení zámku v Horním Maršově na Trutnovsku a autobazaru u Humpolce na Vysočině, se snaží zvrátit pravomocný rozsudek Vrchního soudu v Praze.

Pět ze šesti obžalovaných, včetně hlavního organizátora Vladimíra Racka, se podle zjištění Deníku Vysočina ještě obrátilo na Nejvyšší soud v Brně.

Celý článek zde: https://havlickobrodsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/zapalili-autobazar-u-humpolce-nebezpecni-zhari-se-obratili-na-soud-s-dovolanim-2.html

Čtěte dále:   Milionová krádež ve stavebninách v Brodě: policie pátrá po zlodějích

Axl

2 thoughts on “Zapálili autobazar u Humpolce. Nebezpeční žháři se obrátili na soud s dovoláním

    1. Asi by to chtělo použít „hokejový“ prinicip – ok, odvolej se, ale pokud se původní verze potvrdí, přidáme + X procent délky trestu, zaplatíš náklady na odvolání a ve středu máš službu v bedně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sociální zemědělství klade důraz především na vztahy

Čt Kvě 27 , 2021
Do 27. června mají návštěvníci Národního zemědělského muzea v Praze (NZM) možnost zhlédnout výstavu Sociální zemědělství: Příležitost pro zemědělce, která prezentuje potenciál sociálního zemědělství v podmínkách České republiky. Čtěte dále:   Nenapravitelného zloděje v podmínce zlákal salám v humpolecké prodejně

You May Like

Témata