Muž se nechal zamknout v humpoleckém hotelu

PELHŘIMOVSKO: Policistům dlouho neunikal

Humpoleckým policistům se podařilo objasnit případ vloupání do hotelu na Dolním náměstí. Na základě vlastního šetření zjistili, že skutku se dopustil sedmačtyřicetiletý muž z Humpolecka, který byl již v minulosti za majetkovou trestnou činnost odsouzen.
Pachatel se v úterý 22. ledna večer schoval na záchodech a v hotelu se nechal zamknout. Když personál odešel, rozbil okno do recepce, kde vzal klíče od pokojů. Poté prošel do restaurace hotelu, kde vypáčil zásuvku za barem a z ní odcizil drobné mince a stravenky. Z restaurace a kuchyně dále odcizil cigarety, kávu a různé potraviny. Poté si nalezenými klíči odemkl hlavní vchod a z budovy odešel. Celkem způsobil škodu přes sedm tisíc korun.
Již ve středu policisté pachatele zadrželi a umístili do policejní cely. Poté mu sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže. Ve věci konají zkrácené přípravné řízení.
Čtěte dále:   Opilec v kamionu dostal podmínku. Na D1 u Humpolce boural se třemi promile

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nový průvodce po pivovarech na Vysočině

Pá Led 25 , 2013
Novinkou mezi propagačními tiskovinami lákajícími turisty na Vysočinu je mapa s názvem Pivovary na Vysočině. Čtěte dále:   Podvody s nabídkou zhodnocení peněz

You May Like

Témata