Z deníku policie

Dva dopravní karamboly na humpoleckých ulicích během jednoho dne.

V úterý 28.července se v Humpolci bouralo hned dvakrát. K jednomu dopravnímu přestupku došlo krátce před polednem. Řidička osobního automobilu Dacia Logan jela po místní komunikaci sjezdu dálnice D1 ve směru od Prahy a na křižovatce odbočovala směrem vlevo na Pelhřimov. Při vjíždění na hlavní silnici nedala přednost v jízdě nákladnímu automobilu MAN, který jel ve směru od Pelhřimova a tím došlo ke střetu vozidel v prostoru křižovatky. Škoda na vozidlech byla vyčíslena na 150 tisíc korun.


 


V druhém případě došlo ke střetu vozidel v půl sedmé večer na křižovatce ulice Lnářské a Okružní. Zde řidička osobního automobilu Škoda Fabia přehlédla při vjíždění na hlavní pozemní komunikaci z pravé strany přijíždějící osobní automobil Škoda Fabia Combi, kterému nedala přednost v jízdě. Po nárazu vyjela vozidla mimo vozovku silnice a narazila do stojícího osobního automobilu Škoda Felicia, jehož řidička zastavila v křižovatce a dávala přednost vozidlům jedoucím po hlavní silnici. Na vozidlech vznikla škoda ve výši 160 tisíc korun. Ani v jednom případě nedošlo ke zranění osob.


 


Minulý týden ve středu krátce před 23.hodinou byl policejní hlídkou v Humpolci kontrolován řidič vozidla Audi 80. Provedenou dechovou zkouškou bylo u 33 letého řidiče zjištěno 1,56 promile alkoholu v dechu. Následně se řidič podrobil lékařskému odběru krve. S mužem byly zahájeny úkony pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


(Zdroj: www.policie.cz )

Čtěte dále:   Falešný telefonát za tři sta šedesát tisíc. Muž z Pelhřimovska přišel o peníze

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Festival Slámování

Pá Čvc 31 , 2009
Další, již 13. ročník se uskuteční ve dnech 21. – 23. srpna 2009 na zámku Červená Řečice. Program najdete na přiloženém plakátku. Moc se na vás těšíme a máme připravena i drobná překvapení 🙂 Čtěte dále:   Rychlost 229 km/h: jízda sporťáku skončila na dálnici u Humpolce

You May Like

Témata