Z deníku Policie

Řídil pod vlivem alkoholu. Rozbil dveře. Při nehodě zemřel řidič.

PELHŘIMOVSKO: Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 

Policejní komisař sdělil podezření šestadvacetiletému muži z Humpolecka, který 25. září před půl pátou ráno řídil osobní automobil BMW pod vlivem alkoholu. Policisté muže zastavili v rámci běžné silniční kontroly v ulici Cechovní v Humpolci. Při silniční kontrole s mužem provedli zkoušku na zjištění alkoholu v dechu, která byla pozitivní a vykazovala hodnotu okolo 1,7 promile. Z tohoto důvodu policisté řidiči zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Muž je v současné době obviněn ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

 

prap. David Linhart, inspektor

 

15. listopadu 2016

PELHŘIMOVSKO: Neznámý vandal rozbil v Humpolci skleněnou výplň dveří 

Policisté z obvodního oddělení v Humpolci pátrají po vandalovi, který poškodil skleněnou výplň dveří. K události došlo v úterý 15. listopadu okolo půl osmé večer na Horním náměstí v Humpolci. Neznámý pachatel zde poškodil dvojitou skleněnou výplň plastových dveří, čímž majiteli způsobil škodu ve výši nejméně 7 tisíc korun. Neznámý vandal se tak dopustil přečinu poškození cizí věci, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Policisté po pachateli pátrají.

 

prap. David Linhart, inspektor

 

16. listopadu 2016

KRAJ VYSOČINA: Čelní střet s kamionem měl tragické následky  

V pondělí 14. listopadu odpoledne v 15:25 hodin jsme na integrovaném operačním středisku na lince 158 přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38  zhruba jeden a půl kilometru za Havlíčkovým Brodem směrem na Kolín.

Čtyřiašedesátiletý řidič osobního vozidla Peugeot 206 jel po silnici ve směru na Havlíčkův Brod. Z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s kamionem – tahačem Scania s návěsem. Při střetu zůstal řidič osobního vozidla ve vozidle zaklíněn. Při střetu utrpěl velmi vážná poranění, kterým i přes veškerou snahu záchranářů podlehl. Muž cestoval v osobním vozidle sám. Nikdo další při nehodě zraněný nebyl. Na místo byla okamžitě vyslány nejbližší policejní hlídky, neboť po nehodě  zůstala silnice v místě tragické nehody zcela neprůjezdná.

Čtěte dále:   Pozor na podvodné telefonáty

V našem kraji zemřelo letos při dopravních nehodách 21 osob.

mjr. JUDr. Dana Čírtková, tisková mluvčí

16. listopad 2016

zdroj: www.policie.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Obecně závazná vyhláška

Pá Lis 25 , 2016
noční klid v Humpolci Čtěte dále:   D1 na Prahu před Humpolcem stojí

You May Like

Témata