Z deníku Policie

Vloupání do rekreačního objektu. Ranní nehoda. Krádež makety. S vozem havaroval na poli. Vandal v Humpolci. Krádež hotovosti.

Kejžlice – Neznámý pachatel se v době od neděle do ranních hodin 8. června vloupal do rekreační chalupy v Kejžlici na Humpolecku. Z objektu odcizil úhlovou brusku s diamantovým kotoučem a ruční elektrickou vrtačku. V prostoru objektu v hospodářském stavení následně začalo hořet. Ohněm byla poškozena střecha tohoto stavení. Dále v prostoru dvora hořela i odstavená čtyřkolka.
Na místě zasahovali hasiči a policisté z Obvodního oddělení v Humpolci. Příčina požáru je nadále v šetření.
Odcizením věcí a požárem poškozené střechy a čtyřkolky vznikla škoda ve výši téměř 170.000 korun. 

Pe-Humpolec –
Policisté ze skupiny dopravních nehod zadokumentovali ve středu 8.6 ráno další nehodu se zvěří. Ke střetu došlo krátce po 04,00 hodině na silnici I/34 ve směru Pelhřimov – Humpolec. Řidiči soupravy složené z tahače DAF a návěsu vběhla do jízdního pruhu srna, která střet s vozidlem nepřežila. Ke zranění osob nedošlo. Škoda byla vyčíslena na 54.000 korun.
   V měsíci červnu je toto první evidovaný střet se zvěří. Od počátku roku policisté zadokumentovali 40 kolizí se zvěří (většinou se jedná o srnčí zvěř), kdy hmotná škoda dosáhla více jak 1,6 milionu korun.


Řečice –
Humpolečtí policisté šetří případ krádeže makety policisty. K činu došlo v obci Řečice na Humpolecku v nočních hodinách z pátku na sobotu(z 3.6 na 4.6). Figurína stojícího policisty v životní velikosti byla odcizena z kruhového objezdu na místní komunikaci v obci Řečice. Odcizením vznikla Obecnímu úřadu škoda ve výši 8.500 korun. 

Pe-Humpolec –
Policisté skupiny dopravních nehod vyjížděli v neděli  5.června k dopravní nehodě, která se stala ve 20,35 hodin na silnici I/34 ve směru Pelhřimov-Humpolec. Třiatřicetiletý řidič vozidla Mercedes C200 z dosud nezjištěných příčin vyjel na pravou zpevněnou krajnici, kde s vozidlem dostal smyk a následně vyjel do protisměru a vlevo mimo vozovku do osetého pole, kde havaroval. Při nehodě utrpěl řidič těžké zranění. Hmotná škoda byla vyčíslena na 60.000 korun.
AutoPole.jpg

3.6.
Humpolec – Humpolečtí policisté zadokumentovali vloupání do kanceláří v jedné firmě v Nádražní ulici v Humpolci.
Neznámý pachatel uprostřed týdne vnikl do areálu firmy a následně vypáčil a poškodil dvoje uzamčené celokovové dveře od kanceláře a šatny zaměstnanců. Poškozením dveří vznikla škoda ve výši nejméně 20.000 korun.

Humpolec –
Ze čtvrtka 2.6 na pátek v nočních hodinách vnikl neznámý pachatel přes oplocení na uzavřený pozemek areálu společnosti na Spojovací ulici v Humpolci. Pachatel odstranil u budovy zámky a dál vnikl do prostor přízemí budovy. Po schodišti prošel do patra budovy a kanceláří, kde z neuzamčené dřevěné skříně odcizil volně položenou kovovou pokladnu s finanční hotovostí. Odcizením věcí vznikla škoda ve výši 1.800 korun, poškozením věcí pachatel způsobil škodu ve výši nejméně 2.400 korun.

Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

SVATODUŠNÍ SVÁTKY V ŽELIVĚ

Pá Čvn 10 , 2011
ZVEME VÁS OSLAVOVAT SVATODUŠNÍ SVÁTKY! Čtěte dále:   Nehoda v Humpolci: řidič zdemoloval značení, škoda je za desítky tisíc

You May Like

Témata