Z deníku policie

Uplynulý víkend řádili v Humpolci zloději aut.

Neznámý pachatel v noci z 29. na 30.září v obci Vystrkov vnikl do osobního automobilu Škoda Felicie, poškodil zámek spínací skříňky a odjel s ním na okraj obce, kde z něho odmontoval a odcizil 5 kusů litých disků s pneumatikami a dveře od zavazadlového prostoru . Dále pachatel v obci odcizil přívěsný vozík za osobní automobil, který byl zajištěn pomocí řetězu se zámkem. Svým jednáním způsobil škodu ve výši 71.500 korun.     


V Humpolci v Lužické ulici vypukl dne 1.října krátce po 14.00 hodině požár v bytovém domě. K požáru došlo v kuchyni bytu v prvním patře. Jako příčina byla vyšetřovatelem HZS předběžně určena technická závada na lednici. Způsobená škoda byla odhadnuta na nejméně 200 tisíc korun. 


V době od 14.00 hodin 3.10 do 6.30 hod. 4.10. se neznámý pachatel po přeříznutí zajišťovacího řetězu vloupal do skladu nářadí na stavbě bytového domu v ulici Kasalova pila v Humpolci. Odcizil zde řetězovou pilu, akumulátorovou vrtačku a ruční okružní pilu, čímž způsobil stavební firmě škodu nejméně 11.000,- Kč.  


Uplynulý víkend byla na humpolecku odcizena dvě auta. K první krádeži došlo v noci z 4. na 5. října, kdy neznámý pachatel odcizil ze dvora domu v ulici Na Kasárnách v Humpolci automobil Škoda Octavia. Leasingové společnosti tak vznikla škoda za víc jak 190.000 korun. K druhé krádeži došlo dne 5. října mezi 17.00 a 18.00 hodinou kdy se v obci Vilémov u Humpolce  neznámý pachatel zmocnil osobního vozidla Škoda Felicie s připojeným přívěsným vozíkem, které jeho majitel nechal zaparkované před domem. Odcizením auta, vozíku a věcí uložených v autě vznikla majiteli škoda 43.300 korun.


(Zdroj: http://www.policie.cz/ )


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Archeologové na Orlíku učinili zajímavý objev

Čt Říj 9 , 2008
Při opravě severní stěny dělostřeleckého opevnění odhalili badatelé další střípky z dávné minulosti.

You May Like

Témata