Zemědělec u Humpolce hledá, kdo mu rozjezdil pole. Údajná pachatelka se udala sa

6

Nedaleko Humpolce, u osady Světlický dvůr někdo rozjezdil zemědělcům oseté, sněhem pokryté pole. Farmář Jiří Daniel vypsal odměnu na dopadení pachatele.

Případ má zajímavé rozuzlení. Domnělá pachatelka totiž sama sebe natočila na video a umístila ho na sociální sítě.

„Je to opravdu žalostný, co si dnes lidi dovolí,“ konstatuje u rozježděného pole Jiří Daniel, jednatel společnosti Agrospol Budíkov.

Rozježděné pole, okolí Humpolce

Pole s ozimou pšenicí mezi tím zapadalo novou vrstvou sněhu, i přesto jsou koleje po řádění vozu vidět. „Výnos tady bude o to ponížený. Uvidíme, jak to bude vypadat na jaře. Případně to budeme muset přesít nějakou jarní plodinou.“

Pro Jiřího Daniela to není první zkušenost. V prosinci mu majitelé čtyřkolek rozryli pastvinu.

Informace na facebooku

Tentokrát se zemědělec rozhodl jít jinou cestou. Na sociálních sítích vypsal odměnu tomu, kdo pomůže najít pachatele, tedy toho člověka, který se autem projížděl po zasněženém poli.

Rozježděné pole, okolí Humpolce

Nakonec se stalo to, s čím ani Jiří Daniel nepočítal. Domnělý pachatel, resp. pachatelka totiž své driftování, tedy divokou jízdu po zapadaném poli natočila na video a umístila na sociální síť a to včetně registrační značky vozidla.

Video má i policie

Video už má policie. „Je tam vidět všechno, sama se vlastně udala,“ dodává zemědělec.

Odměnu pět tisíc korun, kterou Jiří Daniel vypsal, ale pachatelka nedostane. Připadne tomu, kdo mu jako první odeslal odkaz na usvědčující video.

Petr

6 thoughts on “Zemědělec u Humpolce hledá, kdo mu rozjezdil pole. Údajná pachatelka se udala sa

 1. to jsou samé 4 kolky pro zábavu… a přitom není kde se vyřádit. Lidi si neuvědomují, že každá louka, pole má svého majitele a ten možná na tom pozemku i něco pěstuje a je to zdroj jeho obživy. Nějaký fracek neuznávající hodnoty si koupí například 4 kolku a pojezdí co se dá. Jezdí po lese a přitom je do lesa vjezd zakázaný. Jenže je tu asi nějaké loby, protože jsem si nevšiml, že by někdo nějak významně pokutoval tyto nadšence.
  Naštěstí se ukázala síla FB, že se viník našel, policie by to asi nedala

  1. Pachatelka nebo pachatel by měl přispět na náhradu škody. Aspoň částečně.. O tom to je o pokoře a slušnosti. Když tak může prodat čtyřkolku aby měl/a na náklady.

   1. Totální despekt k soukromému majetku. Hnus a bohužel zdaleka ne ojedinělý případ.
    Pachatelka by měla přispět na náhradu škody ??? Alespoň částečně ??? Jak proboha ? Způsobila jinému škodu, tak ji uhradit celou a včetně dalších nákladů a ztrát, které poškozenému vzniknou.
    K tomu pořádnou pokutu.
    My se tady bojíme migrantů a největší svinstva si tu děláme sami.

     1. Je to p**a blbá a je třeba zveřejnit její jméno . Protože to je nejlepší odrazeni dalších blbů….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

St Led 9 , 2019
Vypátraná osoba v Humpolci. Vyšší počet obětí nehod.

You May Like

Témata