Slet letadel a vyhlídkové lety

45

Sobota 15.09.2018, Kejžlice

Místo konání: Kejžlice, Letiště Kejžlice

Zveme vás na na  slet  letadel  v  KEJŽLICI  v sobotu 15. 9. 2018 po celý den a na a  1. VYHLÍDKOVÉ  LETY  nad Lipnici, Světlou, Humpolec, podle přání                             

Létá Cessna 172 FR  =  3 osoby + pilot

Letenky:  600,- Kč za osobu, děti 400,- 16 minut letu = 45 km /delší lety na přání

Uvezeme zpravidla 3 osoby (max. 220 kg)                          

Lety a dárkové poukazy si objednejte co nejdříve  na   jak.tomasovi@seznam.cz, 773 622 602 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

45 thoughts on “Slet letadel a vyhlídkové lety

 1. Stále nechápu, jak mohl Odbor životního prostředí Městského úřadu Humpolec, v této lokalitě, v přímém sousedství přírodní rezervace Kamenná trouba, povolit stavbu letiště soukromého investora !! Lokalitě významné z důvodu hnízdění vodního ptactva jistě neprospěje intenzivní komerční provoz letadel ! Je to naprosté zvěrstvo. Doložil investor posudek EIA ?? Nebo se snad jedná o kliku p. Starosty a EIA tedy nebyla potřeba ?? Humpolec je za současného vedení skutečně jen město pro byznys !
  Viz. mokřadní plochy v lokalitě Galma, Schenker……

  1. Ty mokřady nejprve pojezdil nějaký strejka v traktoru za co byl řádně potrestán a teprve, když místní čolci nebo kdo tam žil, odešel, tak teprve potom začala mála stavbička Shenkeru co vyrostla o další kousek a teď se tam dolije něco pod Galmou

   1. Jinak halu pro Shencker stavělo CTP a jak je jeho zvykem, tak bez povolení. Ovšem je pravda, že s tichým souhlasem vedení města………

  2. Myslíte katastr obce Kejžlice, která je samostatnou obcí? A myslíte starostu Humpolce? Nechte se vyšetřit.

   1. A myslíte ten posudek EIA, o kterém rozhoduje krajský úřad v Jihlavě?? Já furt říkám, že Humpolec má starostu s napřirozenými schopnostmi…

    frrrr

   2. Kejžlice jsou samostatnou obcí, ale projekty jež vyžadují vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení řeší městský úřad Humpolec, šmudlo. Ten je totálně pod kontrolou starosty J.K.. Odbor životního prostředí dle zákonů stanoví, která závazná stanoviska bude investor pořizovat (např. k dotčení významného krajinného prvku nebo zemědělského půdního fondu). Pravdou je, že řízení EIA je v kompetenci Krajského úřadu.

 2. Tady je vidět co dělají peníze pana Kováře v Kejžlici. Koupí si starostu a místostarostu Vacka , kteří nechají postavit rodinné domy a pak tam nad nima létají letadla. Chudáci Lidic bude to ještě horší

  1. Co je to vůbec za tajemného Kováře, kupuje tu nemovitosti, staví byty, domy a teď i letiště ?

   1. A jak velky provoz tech cmelaku tam vlastne je ?
    Tak snad se z nich alespon nesype chemie jak za
    rudozmrdu.

     1. A co je na tom horšího ? Louka jako letiště něčemu vadí ?
      Když je to pro bydlení, tak to být prostě musí.
      Co je moc špatně, jsou všechny ty montovny a sklady postavené na zelených loukách. No ty nám zbydou až konglomeráty odtáhnou za levnějšími otroky dál na východ.

     2. K zemědělské půdě se bohužel režim chová hůř než za reálného socialismu.
      Zastavuje se, kšeftuje se vesele a developeři umí vyvinout tlak větší než bývalý UVKSČ..

     3. Pokud vím tak to všechno způsobil právě reálný socialismus. Kolektivizací, narušením majetkových vztahů a tím pádem vztahů lidí k půdě. Rozvoráním mezí dle vzoru Sovětského svazu. Melioracemi a průmyslovým zemědělstvím.

      Bohužel v tom úspěšně pokračují naši agrobaroni včele s Babišem, Tomanem atd.

     4. Tomu snad nevěříte?? Vztah k půdě není jen o rodových vztazích, mám na mysli povolování zástavby na orné půdě a ta to opravdu bolševik nemůže. To se děje nyní..
      Snad si někdo vážně nemyslel, že po převratu tady velké celky budou nahrazeny novodobými farmáři, to byla hloupá iluze pravdoláskařů.

      A že je tu Babiš a ostatní? No jsou tu, chtěli jsme mít soukromé vlastnictví, máme ho, Agrofert skoupil různé firmy, dle zákonů přijatých po převratu, tak se pořád tomu nedivme. A nenadávejme na agrobarony, ti solární jsou mnohem horší..

     5. Nesmime zapomínat, že zem. druzstva vznikla zločinem komunismu. To už jim nikdo neodpare. Je mi lito když vidím nejkvalitnější ornici ve skarpe nebo na silnici. Naší předkové dobře věděli k čemu slouží remizky a meze ;/

     6. To je pravda, ale dnes je ničení krajiny plně v režii soukromých
      zem. gigantů. Mnoho z nich vlastní náš premiér. Nelze tudíž předpokládat jakoukoliv změnu k lepšímu.

     7. Milí zastánci soukromého vlastnictví. Proč se navážíte do velkofirem vlastněných koncernem Agrofert. JZD vám nevoněla, to byl zločin komunismu a dnes když novodobý kapitalista vlastní firmy tak je taky zle.. Co vlastně chcete? Dědky s traktůrkem hrkajícím po dvou, třech hektarech? Tzv. farmáře, kteří x let bohužel díky dotačním podmínkám žijí jen z dotací na pastvu a výroba žádná.Díky, takové nechci zase já.

     8. Soukromé vlastnictví mám jednu velkou výhodu. A to tu, že pokud někomu něco patří, tak se o to i řádně stará. Pokud dnes většina velkozemědělců hospodaří na pronajatých polích tak se k nim také podle toho chovají. Stejná situace je u lesů, rybníků atd. Nikdo nehovoří o dědulovi na pár hektarech, ale o normálních farmářích. A co se týká „žití z dotací “ , tak od toho jsou tady jiní kabrňáci, než malí farmáři…

     9. Co je ten normální farmář?
      K uživení musí mít minimálně kolem 50 hektarů půdy. Na menší rozloze se těžko uživí při dnešní situaci s cenami všech komodit. A když vezmeme 50 ha., to už je plocha, kterou malí vesničtí sedláci ve velké většině případů dříve ani neměli. Pocházím z oblasti, kde největším sedlákem byl cca. 30ha hospodář.

      Takže bez pronájmu od jiných vlastníků se dnes tzv. farmář neobejde.

     10. Pořád je lepší pro vesnici 5 farmářů po 50 ha než a.s. kde jednatel, bydlí ve městě. Potom se nedivme, že ve vesnici je mrtvo. Teď si zase dali agrobaroni do parlamentu předprodej zem. půdy. Při prodeji svého soukromého majetku to nahlásit uživatelovi, aby mohl zahájit zdržovací taktiku, aby vlastník podlehl a prodal zem. společnosti..

     11. Tomu, že by mladí nešli hospodařit nevěřím. Např. v Itálii dávají mladým začínajícím zemědělcům 70 tis. Ź a u nás si Babiš vyřídil dotaci na 150 mil. pro velké zem. podniky. Podle mě taková částka spíš vesnici ublíží než pomůže.

     12. Malí farmáři dostávají dotace taky…Dokonce i takoví co pracují v zaměstnání nebo jako OSVČ, mají pastvu a pár krav na maso. Donce i na techniku pro mladého zemědělce nárok je. Takže ne vše má agrobaron.

      Předkupní právo závazné nebude. Majitel může prodat komu chce, je ale snad jasné, že informovat současného nájemce by měl. O tom žádná. Ale prodat mu nemusí.. To jsou jen strachy.

     13. ,,Dotace dostávají dokonce takový co pracují v zaměstnání nebo jako OSVČ,, to je snad jasný když plní podmínky dotace (platba na ha, počet dobytčích jednotek na ha 0,4 až 1.15, greening apod. To by soudruhům asi neprošlo. Nebo si myslíte, že by dotaci měli brát jenom agrobaroni? Technika nějaká pro mladé zemědělce je jako předražené obraceče, lisy, shrnovače… ale traktor s dotací do 100PS nekoupíte jako třeba v Polsku nebo Rakousku. Jsem svobodumyslný člověk a u mně je předkupní právo omezení soukromého vlastnictví, vy to máte asi jinak. Tak to nebudeme řešit.

  1. A nešlo by se na to dívat tak, že se konečně v Kejžlici něco děje a jeden den v roce to přece nemůže nikomu zase tak katastrofálně vadit. Myslím, že problémem ani tak není ten hluk, ale česká závist. když to nemám já, tak ať to nemá ani ten druhý. A jinak poplatek za lety nebyl tak vysoký, aby se lidé ze vsi nemohli podívat z výšky na své domy a okolí vesnice…….. j

    1. Jo ale i zavist okoli si clovek musi zaslouzit.
     Ale pak je pekny videt jak to v tech zlych svinich kvasi .)

     1. Jeden letecký den nikomu nevadí, to jsou jen hloupé kecy.

     2. V Humpolci zase vadí autokros, hlavně prý jednomu jedinci z Rozkoše

    2. Úspěch je moc hezká věc, každému ho přeji vrchovatě.
     Jen je potřeba odlišit úspěch, který vzešel z píle od toho, který vzešel z kamaráčoftů, soustavného přehlížení zákona apod.
     Není úspěch jako úspěch !!! A především v Humpolci.

     1. Humpolec je skvělé místo k dobrému životu !….. hahahaha, lepší vtip, jsem dlouho nečetl.

 3. To není jeden den co je rachot, protekce a né úspěch. Bude zajímavé až se začnou psát petice a nejen v Kejžlici ale i na Lipnici a okolí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

MODROHRANÍ

Po Zář 10 , 2018
Sobota 15.09.2018 18:00

You May Like

Témata