Zlepšete Humpolec a rozhodněte, kam z rozpočtu půjdou peníze

Videozáznam včerejčí prezentace projektů v článku. Kam se bude ubírat budoucnost Humpolce, mají svých rukou jeho obyvatelé. Lidé totiž navrhli patnáct projektů, které by život v Humpolci mohly zlepšit a které město podpoří ze svého rozpočtu. Všechny projekty zástupci prezentovali v úterý čtrnáctého května v Mikádu od čtyř hodin odpoledne.

Mluvčí města Jiří Aujezdský uvedl, že patnáct navržených projektů bylo na velmi vysoké úrovni. „V současné chvílí probíhá posouzení hodnoticí komisí a případná úprava detailů v koordinaci s navrhovateli,“ dodal.

Aujezdský přiblížil i prezentaci návrhů v Mikádu. „Vylosujeme ze všech přihlášených projektů jednoho navrhovatele, který si odnese dárkový poukaz na kulturní akce Městského kulturního a informačního střediska v hodnotě tisíc korun. Od patnáctého května zahájíme hlasování, které potrvá do konce června. Zároveň od poloviny května bude na Horním náměstí probíhat doprovodná výstava, která bude prezentovat finální projekty,“ uvedl mluvčí Humpolce.

Koukněte se na záznam včerejší veřejné prezentace:

Čtěte dále:   Sbírka pro Leontýnku

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Náš prima výlet do Pelhřimova

St Kvě 15 , 2024
Tentokrát jsme se s naší turistickou skupinou vydali trošku dál, až do západní části kraje Vysočina, do města Pelhřimova. Vzali jsme s sebou i naše tři vnuky, skoro puberťáky – Andreje, Marka a Michala. Autobus, který jsme si objednali, nás vyložil na zastávce pod  kopcem Křemešník, vysokým 765 m. Vyšli […]
Pelhřimov

You May Like

Témata