ZŠ Hálkova je nejlepší základní školou v kraji

15

Projekt Nejlepší česká škola zná výsledky za Vysočinu.


Kraji drtivě dominovaly humpolecké školy. V internetovém hlasování
vyhrála ZŠ Hálkova, která získala 22 703 hlasů, ZŠ Hradská nasbírala o
čtyřicet hlasů méně. V pořadí třetí škola – z Výčap na Třebíčsku –
obdržela v porovnání s nimi dvacetinu hlasů. „Prvenství mě těší.
Uvidíme, jak dopadneme v celorepublikovém měřítku,” řekl ředitel ZŠ
Hálkova Václav Strnad, který ve středu po poledni převezme cenu za
krajský triumf.

Čtěte dále:   Příběh z parkoviště

Axl

15 thoughts on “ZŠ Hálkova je nejlepší základní školou v kraji

 1. Sledoval jsem velmi pozorně s celou rodinou průběh hlasování a poprvé v pondělí 5.12. jsem zaznamenal rapidní nárůst hlasů u ZŠ Hálkova během necelé půlhodiny asi 1500 hlasů,což není technicky příliš pochopitelné,když během víkendu přibývaly body jen pomalu a po desítkách. Protože se rovněž pohybuji v oblasti IT,ověřil jsem si některé možnosti a zjistil jsem,že se toho dosáhne několika podvodnými způsoby. Buď tzv.turbo zařízením,případně vytvářením fiktivních mailových schránek,ze kterých se potom odesílají falešné hlasy. Vím,že podobný nárůst bodů se objevil jako reakce na ZŠ Hálkova i u ZŠ Podhrad,ale podle své dcery vím,že ředitel Podhradu se již od toho distancoval a v podstatě se omluvil a dohodl se s dětmi,že tento neférový způsob je netěší a že jsou vlastně rádi,že nevyhráli.Dcera to sice obrečela,ale pochopila to.
  Jako doklad o nekalém jednání Hálkovy svědčí i to,že Podhrad ještě pár minut před koncem hlasování vedl o několik desítek bodů a najednou ze strany druhé školy se vše změnilo během okamžiku.
  Divím se proto řediteli z Hálk.,že ho takové vítězství těší a že klidně převezme cenu za vítězství v kraji.
  Pane řediteli,je to fér ? Jako bývalý sportovec byste o tom měl něco vědět.Neměli byste raději odstoupit z pomyslného piedestalu?
  Otec,který vychovává své děti k férovému jednání.

  1. To je spousta řečí, kdyby vyhrál Podhrad tak by se mluvilo o podvodu zase na druhé straně. Jestli podvodné jednání nezjistili sami organizátoři projektu tak tohle všechno jsou jen spekulace příznivců poražených.

   Osobně jsem fandil ZŠ Hálkova, neboť mám dojem,že Hradská se již několik let pasuje do role pomyslné jedničky v základních školách Humpolce,bohužel jedničkou není.

   1. Nezdá se vám ten obrovský nepoměr hlasů i v porovnání s daleko většími školami z velkých měst.Je to ostuda obou škol.

    1. Nejde o celkový počet hlasů,ale o způsob,jakým byly získány.
     Doporučím řediteli z Podhradu,aby byl raději tou skromnou a férovou dvojkou,ale myslím si,tak jak ho znám,že on po takto nabyté slávě vůbec netouží a že k tomu vede i žáky na své škole.Za školu v Podhradu mluví především skromnost a výsledky jejich práce.

     1. Je to ostuda především té „vítězné“školy,která to všechno začala,ale i školy v Podhradu,která se nechala zblbnout a začala s Hálkovou závodit.Je to škoda,protože si jinak školy v Podhradu vážím,co všechno pro děti dělá.

     2. Za to Hálkova nedělá nic.Takto to vyznívá.Hálkova je největší školou na okrese a pro děti se i tam snaží.
      Podhrad vede nad Hálkovou např.ve vybudované bezbariérovosti, což je veliké plus.V tom Hálkova bohužel díky zkostnatělosti pamatkářů a méně akčnímu vedení města prohrává.

   2. Dobré ráno, je docela zajímavé, že se dosud nikdo nevyjádřil k tomu, která prezentace byla lepší a všichni řeší, kdo víc podváděl. Mě se osobně víc líbil Podhrad, jejich příspěvek byl víc zaměřený na děti a školu jako takovou, Hálkova se chtěla pochlubit svými kantory, což se ve výsledku moc nepovedlo, to, co předvedl v závěru Petr Veliký, bylo všechno možné , jen ne vtipné. Výčapy se mi nelíbily vůbec, dámy v letech převlečené za holčičky mě spolehlivě odradí při každé příležitosti. V každém případě si myslím, že nebylo vůbec šťastné zařadit 2 školy z jednoho docela malého města do stejného pořadu.

    Závěrem – pro mě je vítěznou školou Podhrad

  2. Hm 🙁 prubeh hlasovani ukazuje pouze a jen na stejne praktiky na obou stranach.

   Nicmene, pokud jsem si spravne precetl pravidla, tak nedoslo k jejich poruseni – nikde se nepise o tom, ze jedna osoba = jeden hlas. V pravidlech je, ze hlas je vazany na mail. Osobne jsem odhlasoval ze trech mailu, ktere pouzivam a zadal do hlasovani maily vsech spoluzaku, ktere mam v adresari. Z vice stran vim, ze to sirili dal stejnym zpusobem, ze hlasovani bylo annoncovano na spoluzaci.cz a na facebooku ….. Pocet hlasu je vysoky, ale neni nerealny.
   Pokud by provozovatel souteze chtel, neni prece problem hlasy zverifikovat a duplicitni vyradit.

 2. To mě hlava nebere,člověk který není schopen ochránit majetek školy a nechá bandami výrostků devastovat oplocení a hřiště,ten vyhrál ???Ten má okamžitě odstoupit a ne přebírat nějakou cenu !

 3. Podle mě této soutěži chyběl malý detail,dali do soutěže dvě školy z jednoho města.Já vým že zrovna tyto dvě školy bojují mezi sebou odjakživa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

"Malá vánoční"

St Pro 14 , 2011
Velice zdařilá „Malá vánoční“… Čtěte dále:   Daniel Šimek z Humpolce zdolá Mont Blanc. Pomůže hemofilikům

You May Like

Témata