První občankou města v roce 2019 je Kristýnka Moravcová

Vzácná návštěva zavítala v pondělí 25. března do kanceláře starosty Humpolce Karla Kratochvíla. Kristýnka Moravcová z Kletečné se narodila 2. ledna, a stala se tak první občankou města v roce 2019.

Jak šťastní rodiče Veronika a František prozradili, až je překvapilo, jak je jejich první novorozeňátko hodné a klidné. Hodně zdraví a štěstí celé rodině popřál jak starosta města, tak i místostarostka Alena Kukrechtová. Za Komisi pro občanské záležitosti přála Marie Okrouhlická. Gratulanti předali i dárky – mamince kytku, Kristýnce knihu s příběhy o krtečkovi a v neposlední řadě pamětní list i pamětní medaili města spolu s finančním příspěvkem ve výši 2.500 korun na nákup nezbytností pro dítě. 

Kristýnka Moravcová přišla na svět v pelhřimovské porodnici. I když si pospíšila o deset dní, vážila krásných 3.470 gramů. Se svými rodiči žije v Kletečné, jedné z místních částí Humpolce. 
Přivítání první občanky města 2019.
Moravcovi z Kletečné.
Kristýnka Moravcová s rodiči Veronikou a Františkem, místostarostkou Alenou Kukrechtovou a starostou Karlem Kratochvílem.

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Upozornění na změnu svozu komunálního odpadu

St Bře 27 , 2019
Vzácná návštěva zavítala v pondělí 25. března do kanceláře starosty Humpolce Karla Kratochvíla. Kristýnka Moravcová z Kletečné se narodila 2. ledna, a stala se tak první občankou města v roce 2019. Jak šťastní rodiče Veronika a František prozradili, až je překvapilo, jak je jejich první novorozeňátko hodné a klidné. Hodně zdraví […]

Témata