Nahlížení do katastru nemovitostí na Internetu

Katastrální úřad pro kraj Vysočina nabízí nový způsob vyhledávání informací o nemovitostech evidovaných v katastru nemovitostí pomocí aplikace – Nahlížení do katastru nemovitostí.

Aplikace je zdarma přístupná všem uživatelům Internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Je určena k vyhledávání základních informací o nemovitostech, registrovaných v katastru nemovistostí a též ke sledování postupu pracovišť katastrálních úřadů při vyřizování vkladů a záznamů do katastru nemovitostí.


Zde jsou odkazy na neplacené služby:


http://nahlizenidokn.cuzk.cz – Nahlížení do katastru nemovistostí


http://katastralnimapy.cuzk.cz – Informace o jednotlivých katastrálních územích a mapových listech.


Všechny služby poskytované na těchto internetových stránkách jsou ZDARMA!!!


Máte-li zájem o dálkový přístup k datům katastru nemovistostí ČR, zadejte do vašeho prohlížeče adresu http://katastr.cuzk.cz. Tato služba je však již placená.


 

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Ebster-sterilizace

Pá Srp 20 , 2004
Katastrální úřad pro kraj Vysočina nabízí nový způsob vyhledávání informací o nemovitostech evidovaných v katastru nemovitostí pomocí aplikace – Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace je zdarma přístupná všem uživatelům Internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Je určena k vyhledávání základních informací o nemovitostech, registrovaných v katastru nemovistostí a též ke sledování […]

Témata