Vánoční strom v Humpolci změní podobu

2

Přibližně 200 tisíc korun vyhradila radnice na nákup nové světelné vánoční výzdoby v Humpolci.

Již v pondělí 13.listopadu začaly humpolecké Technické služby s instalací výzdoby navazující vánoční atmosféru. Smrk na Horním náměstí se letos představí v novém hávu – osvítí jej barevné žárovky doplněné drobnými bílými. S instalací osvětlení na smrku museli vypomoci pelhřimovští hasiči s vysokozdvižnou plošinou. Původní vánoční řetěz, který zdobil strom předešlé roky, ale nepřijde nazmar – bude umístěn na stříbrný smrk v parku Stromovka. Že chtějí mít páni radní Humpolec o Vánocích pěkně vystrojený, dokazuje i to, že nové ozdobné prvky se objeví také v ulicích Rašínova a Husova. Již dosloužilé svítící komety na lampách budou nahrazeny kornouty s hvězdičkami. Tato instalace se teprve plánuje neboť výzdoba od dodavatele zatím nedorazila. Město se slavnostně rozzáří první prosincový týden.


Tak co? Už se těšíte? 🙂

Ještě nedávný vzhled vánočního stromu na náměstí


 

myska

2 thoughts on “Vánoční strom v Humpolci změní podobu

    1. super, po těch letech co tam visely ty komunistický žárovky z kterých to kdysi TS vyrobily bude konečně změna k lepšímu a hlavně on nám mezitím ten strom vyrostl, takže už byly krátké.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Policie konečně vznesla obvinění za zřícení střechy stadionu

Út Lis 14 , 2006
Přibližně 200 tisíc korun vyhradila radnice na nákup nové světelné vánoční výzdoby v Humpolci. Již v pondělí 13.listopadu začaly humpolecké Technické služby s instalací výzdoby navazující vánoční atmosféru. Smrk na Horním náměstí se letos představí v novém hávu – osvítí jej barevné žárovky doplněné drobnými bílými. S instalací osvětlení na smrku museli vypomoci pelhřimovští […]

Témata