Humpolec zaplaví energie tance

V pátek 17. října zavítá do Humpolce stepařský soubor Merlin ze Slovenska a předvede své umění v podobě nejlepších choreografií irských tanců.

Merlin se na slovenské taneční scéně pohybuje od roku 1994 a má zkušenosti i ze zahraničí. Vyznačuje se kvalitním tanečním repertoárem se zaměřením na stepové show a irské tance, které jsou zosobněním dokonalého souladu, rytmu a jedinečné harmonie pohybů. V rámci Celtic Energy Tour 2008 vystoupí i v Humpolci, kde se diváci mohou těšit na dynamické taneční představení plné energie. Vystoupení proběhne v sálu kina od 19.00 hodin.


Předprodej vstupenek v infocentru Humpolec, vstupné je 260 Kč.
Atmosféru tohoto programu působivě zvýrazňuje velkolepé scénické a světelné vyznění a mnoho kostýmových převleků, které efektně dotváří dokonalý umělecký zážitek z představení. Irské tance jsou zosobněním dokonalého souladu, rytmu a jedinečné harmonie pohybů.


Tvůrci programu připravili dokonalý koktail pro všechny smysly. Pulzující energie mládí se spojuje s opojnými pocity radosti a smutku. Charakteristická irská hudba spojená s taneční virtuozitou, rafinovaná práce nohou, strhující rytmus a údernost irského stepu, to vše vytváří dokonalou taneční show.

Zdroj:
www.september.cz 

myska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Fitness centra Karamba - sauna otevřena

Čt Říj 2 , 2008
V pátek 17. října zavítá do Humpolce stepařský soubor Merlin ze Slovenska a předvede své umění v podobě nejlepších choreografií irských tanců. Merlin se na slovenské taneční scéně pohybuje od roku 1994 a má zkušenosti i ze zahraničí. Vyznačuje se kvalitním tanečním repertoárem se zaměřením na stepové show a irské […]

Témata