Taekwondo Lacek pokračuje ve vítězné šňůře

1

Zástupci týmu Taekwondo Lacek pokračují ve svém vítězném tažení republikou a stejně jako loni vyhrávají jeden turnaj za druhým. O uplynulých dvou víkendech se jim podařilo zvítězit na dvou turnajích národní ligy taekwondo WTF v České republice s účastí zahraničních týmů.

Tím prvním turnajem byl  Scorpions Cup v hale Univerzity Palackého v Olomouci pořádaný Českým svazem Taekwondo WTF a organizovaný olomouckým SK Taekwondo  Scorpions.


Druhým turnajem byl 6. ročník Májového poháru v hale Slávie Praha rovněž pod hlavičkou Českého svazu Taekwondo, který organizoval SK Cobra Dojang Praha.


Výsledky obou turnajů jsou započítávány do hodnocení Národní ligy Taekwondo a na obou se pelhřimovsko-humpoleckému týmu podařilo zvítězit a odvézt domů na Vysočinu poháry za první místa. K tomu samozřejmě spousty medailí za výkony jednotlivců. Na obou těchto turnajích byl použit elektronický bodovací systém firmy Adidas, na který si Lackovi bojovníci postupně zvykají, neboť se v poslední době využívá na všech větších evropských turnajích.  

myska

One thought on “Taekwondo Lacek pokračuje ve vítězné šňůře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Ráno ve Lnářské ulici II.

Út Kvě 19 , 2009
Zástupci týmu Taekwondo Lacek pokračují ve svém vítězném tažení republikou a stejně jako loni vyhrávají jeden turnaj za druhým. O uplynulých dvou víkendech se jim podařilo zvítězit na dvou turnajích národní ligy taekwondo WTF v České republice s účastí zahraničních týmů. Tím prvním turnajem byl  Scorpions Cup v hale Univerzity Palackého […]

Témata