Soutěž Mládí Humpolec získala 1. místo v projektu KV SKUTEK ROKU

Městské kulturní a informační středisko získalo ocenění v rámci projektu kraje Vysočina s názvem Skutek roku. Za soutěž Mládí Humpolec jsme získali 1. místo v kraji Vysočina v oblasti vzdělávání. Ocenění bylo předáno v pondělí 10. 6. na slavnostním setkání na zámku ve Velkém Meziříčí.

Oceneni.jpg

Smyslem projektu Skutek roku  je ocenění aktivit  těch, kteří v uplynulém roce vykonali pro Kraj Vysočina něco mimořádného, nad rámec svých povinností.

Oceněny byly  počiny fyzických osob i projekty právnických osob, které mají významný přínos pro rozvoj regionu. Vybrané projekty postoupí v roce 2014 do přeshraničního kola soutěže, kde budou srovnávány s projekty spolkové země Dolní Rakousko.

Soutěž Skutek roku je realizována v rámci projektu Angažovanci (Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu) podpořeného v rámci Programu Evropská územní spolupráce RAKOUSKO-ČESKÁ REPUBLIKA 2007-13, který je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.více info o projektu zde 

Soutěž Mládí Humpolec probíhá již od roku roku 2001 a jejím dlouhodobým cílem je rozvoj vzdělanosti a podpora talentovaných žáků a studentů města Humpolce při jejich studiu na základních a středních školách a na odborných učilištích.
Tato soutěž vznikla z iniciativy rodinného pivovaru Bernard a.s. Humpolec a hlavním organizátorem soutěže se stalo Městské kulturní a informační středisko v Humpolci. Soutěže se účastní humpolecké základní a střední školy , soutěž probíhá celoročně, souběžně se školním rokem (od září do června), slavnostní vyhlášení vítězů  soutěže proběhne vždy v říjnu/listopadu následujícího roku za předešlé období. více info o soutěži zde..

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Zábavný den a rybářské závody v Humpolci již tento víkend

Út Čvn 11 , 2013
Městské kulturní a informační středisko získalo ocenění v rámci projektu kraje Vysočina s názvem Skutek roku. Za soutěž Mládí Humpolec jsme získali 1. místo v kraji Vysočina v oblasti vzdělávání. Ocenění bylo předáno v pondělí 10. 6. na slavnostním setkání na zámku ve Velkém Meziříčí. Smyslem projektu Skutek roku  je […]

Témata