Petr

16 thoughts on “18. zasedání zastupitelstva

 1. Kdo přišel na ten hloupý nápad v budoucnu zrušit vlakovou osobní dopravu Humpolec-Havlíčkův Brod.Že se humpolecké zastupitelstvo nestydí,zrušit občanům osobáček,který projíždí tak krásnou krajinou a rodiče s dětmi s ním rádi jezdí.Vůbec neberete ohled na místní občany.To samé je s autobusovým nádražím.

  1. Vážený diskutující.
   Variantu možného zrušení vlakové dopravy zvažuje kraj Vysočina v horizontu od roku 2020. Humpolecké zastupitelstvo určitě s touto myšlenkou nepřišlo, naopak vedení města spolu s ostatními starosty dotčených obcí důrazně protestovali. Ještě to není rozhodnuto.. Ani humpolecké strany tuto politiku nepodporují. Klidně napište na Kraj a protestujte, čím víc ohlasů a názorů, tím lépe.

   1. Že by rušení trati Humpolec – Havl. Brod bylo v souvislost s megalomanskou plánovanou výstavbou vysokorychlostní trati Evropa – Čína, nyní nazvaná skromněji Praha -Brno??? Časový horizont odpovídá. Ocelářská lobby ve městě Humpolec už je zastoupena. Výstavbu VRT bude tlačit i soudruh Babiš a Zeman. Máme se na co těšit!

     1. Babis je druhej Barta. Akorat to rozjel ve vetsim! A z jeho praktik jde fakt strach.

     2. Přesně tak !! Bárta ukázal Babišovi, jak snadné je dostat se do parlamentu. Ale na rozdíl od Bárty se Babišovi podařilo dostat pod kůži nejen hloupým závistivým lidem, ale všem zamrzlým komunistům, kterých je mezi námi mnoho až příliš !

    1. Myslíte zkušeného oceláře mladého L. Kučeru ??? Snad po snídani z houbiček by mi to přišlo jako logická úvaha !

   2. Kraj Vysočina, nebo moudří lidé z ČSSD řídící kraj Vysočina? Jsou to titíž moudří lidé z ČSSD, kteří nám tu chtěli sloučit gympl se zemědělkou a budovu gymplu zašmelit?

    1. Nesvádějte vše na ČSSD…Pokud vím v současném Kraji Vysočina je ve vedení podstatně víc stran než pouze ČSSD. Sledujte trochu realitu.

 2. Na Slovensku by nikdy nemohl být primátor Bratislavy Čech, u nás je to madam Krnáčová v Praze. A premiérem to samé, doufejme,že to tak daleko Babiš nedotáhne. Ovšem Češi si asi Slováka rádi zvolí. Národní cítění a vlastenectví jde stranou, akorát o hokeji,to umíme vlajkou mávat.

  1. Ono taky na co být v tomto zmutovaném socialismu hrdý .
   Národní cítění tady šlo do fíči kolem roku 1939 a došlo tam v roce 1948. A jen tak honem se bohužel nevrátí.

  2. No na Slovensku možná ne, protože tam je ještě národní obrození. U nás by to v těch časech taky asi nešlo. Dnes je ale (zaplaťpánbu) snad doba trochu jiná. Paní Krnáčová a jiní „neČeši“ ve viditelných funkcích jsou výsledky naší volby fungující v parlamentní demokracii. Když proti nim budete kandidovat Vy, budou jistě bez šance.

  3. Příští rok slavíme 100. výročí republiky. Byla to republika československá, a mnoho lidí toto spojení přijali. Bez pomlčky, bez autonomie. Absolutně nemám problém s tím, jestli je v nějaké pozici Slovák. Pokud bychom měli sledovat, aby se na některá místa v Čechách nedostal borec z Moravy nebo Slezska, tak bychom na tom byli asi trochu podivně. Je fajn že to většina lidí neřeší.

    1. Pokud se vám povede shlédnout dokument na internetu “ Selský rozum“, třeba si uděláte jasno, koho volit a koho v žádném případě.Ale stejně to dopadne jako vždy. Máme takové vedení, jaké si zasloužíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Karel Bárta - Obrazy

Po Říj 2 , 2017
Neděle 01.10.2017 – Neděle 29.10.2017

You May Like

Témata